Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TAK POWINNO BYĆ ZAWSZE! SPRAWCA MUSI POKRYĆ SZKODĘ! ZA DZIECI ODPOWIADAJĄ RODZICE I NIE MA PRZEPROŚ! NIECH W KOŃCU RODZICE ZAJMUJĄ SIĘ SWOIMI POCIECHAMI/BANDYTAMI/!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
TAK POWINNO BYĆ ZAWSZE! SPRAWCA MUSI POKRYĆ SZKODĘ! ZA DZIECI ODPOWIADAJĄ RODZICE I NIE MA PRZEPROŚ! NIECH W KOŃCU RODZICE ZAJMUJĄ SIĘ SWOIMI POCIECHAMI/BANDYTAMI/!
Jesteś chory moherowy łeb.Modlisz się nienawidzić blizniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy katolik napisał:
Jesteś chory moherowy łeb.Modlisz się nienawidzić blizniego.
Hmm- po pierwsze, gdzie w wypowiedzi ,,ja" dopatrzyłeś się nienawiści do bliżniego ? Po drugie- po czym sądzisz ,że ,,ja", to chory moherowy łeb? Czyżby po jej ( jego ) słusznej wypowiedzi?. Ma rację , skoro ,,rodzice ", nie potrafią odpowiednio zając się swoimi małoletnimi pociechami, niech odpowiadają za ich wygłupy i ponoszą konsekwencje.... Po trzecie-- ciekawe , jakby Tobie jakiś małolat wyrządził krzywdę ( np podpalił samochód), też tak zaciekle byś go bronił ,,prawdziwy katoliku" ? Możesz nie odpowiadać ,że TAK , bo tylko się ośmieszysz. Następnym razem , zanim komuś ubliżysz ( zwłaszcza, gdy ten ktoś ma rację), stuknij się porządnie w swój ,, katolicki" łeb......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH PŁACĄ JAK NIE DOPILUJĄ SWOICH POCIECH. TAKI WANDAL POWINIEN SAM ODPRACOWAĆ SZKODĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do autora tego tekstu, mianowicie co to jest ,,mobilny termin przenośny z dostępem do baz danych'' ?? Jakoś słyszałem o terminalach, ale o przenośnych terminach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny sposob na to, zeby rodzice zaczeli interesowac sie swoimi dziecmi - to kary finansowe- za rozroby i zniszczenia spowodowane przez ich dzieci.Inne metody niestety zawodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Hmm- po pierwsze, gdzie w wypowiedzi ,,ja" dopatrzyłeś się nienawiści do bliżniego ? Po drugie- po czym sądzisz ,że ,,ja", to chory moherowy łeb? Czyżby po jej ( jego ) słusznej wypowiedzi?. Ma rację , skoro ,,rodzice ", nie potrafią odpowiednio zając się swoimi małoletnimi pociechami, niech odpowiadają za ich wygłupy i ponoszą konsekwencje.... Po trzecie-- ciekawe , jakby Tobie jakiś małolat wyrządził krzywdę ( np podpalił samochód), też tak zaciekle byś go bronił ,,prawdziwy katoliku" ? Możesz nie odpowiadać ,że TAK , bo tylko się ośmieszysz. Następnym razem , zanim komuś ubliżysz ( zwłaszcza, gdy ten ktoś ma rację), stuknij się porządnie w swój ,, katolicki" łeb......
Całkowicie popieram zaś kibolami i innymi szumowinami broniącymi tego pokroju szumowin ,wypisującymi takie brednie bo się naćpał nie warto zwracać uwagi i też uważam że rodzice są odpowiedzialni za swoje dzieci a skoro nie potrafią to trzeba płakać i płacić a i częściej zaglądać do portek takich wychowywanych bezstresowo ,wtedy i kasa zostanie i kłopotów mniej i powiem że nie widzę by gdzieś była nienawiść do bliźniego w tym komentarzu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem jedno ci co sie wypowiadaja przez internet sa zwyklymi smieciami ciekawe jak ktorys z was mial by taki problem z dzieckiem pewnie sie nad tym nie zastanawialiscie bo zawszystko za wszystko placili rodzice je***e bananowce sciasnac pizdy i d*** siedziec tam na huju!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...