Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci szukali u niego broni. Znaleźli coś takiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 10:19 Powrót do artykułu
Straszna rzecz broń w domu i aż 23 sztuki amunicji. Prawdziwy koszmar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolice Biłgoraja, Zamościa, a także całe świętokrzyskie to najlepiej uzbrojony kawałek Polski po mazowieckim i zachodniopomorskim. Polski rząd nakazał rozbroić Polaków bo jak nadejdą obce wojska to ma być kultura, posłuszeństwo i nikomu nie wolno zrobić krzywdy. Teraz proszę się zastanowić i przemyśleć... Żaden z ostatnich stu statystycznych rozbrojonych Polaków nie zrobił nikomu krzywdy, a broń mieli zawsze schowaną na wszelki wypadek. Czy mogę przewozić siekierę w bagażniku auta w celu oczyszczenia działki rekreacyjnej oddalonej o 90 km od mojego miejsca zamieszkania? Czy jest to legalne? Czy mam wysłać pocztą? Jak to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzorowana na broni Jokera z Batmana. Ciekawe jak to sieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała społeczna szkodliwość czynu chyba, że nie jest radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolice Biłgoraja, Zamościa, a także całe świętokrzyskie to najlepiej uzbrojony kawałek Polski po mazowieckim i zachodniopomorskim. Polski rząd nakazał rozbroić Polaków bo jak nadejdą obce wojska to ma być kultura, posłuszeństwo i nikomu nie wolno zrobić krzywdy. Teraz proszę się zastanowić i przemyśleć... Żaden z ostatnich stu statystycznych rozbrojonych Polaków nie zrobił nikomu krzywdy, a broń mieli zawsze schowaną na wszelki wypadek. Czy mogę przewozić siekierę w bagażniku auta w celu oczyszczenia działki rekreacyjnej oddalonej o 90 km od mojego miejsca zamieszkania? Czy jest to legalne? Czy mam wysłać pocztą? Jak to jest? Siekierę możesz sobie wozić najzupełniej legalnie, gdyż nie jest ona bronią w rozumieniu UoBiA i nikomu nic do tego. To samo dotyczy innego niezwykle przydatnego narzędzia, jakim jest maczeta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać, ze ta samoróbka z korkowca zrobiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest napisane, że to samoróbka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej stalinowskie podejscie do obywatela żygać się chce na ten śmieszny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty co ubek z kodu jeden z tych co drą mordy pod sejmem. Twoje UBOIA pisała stalinowska banda z bolszewickim podejsciem do człowieka. Olewanie stalinowskiego prawa to obowiazek obywatelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten z AK a kury a kaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...