Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co on może robić ? ...będzie rozpychał i tak już okazały brzuch.Potem złoży kwiatki albo kamyka (nie wiem jak tam mają w zwyczaju ?) pod pomnikiem Króla Dawida,coś bez sensu palnie w kilku miejscach i pojadą utłuc jakiegoś jelenia bo to czas rykowiska. Oby tylko nie w Roztoczańskim Parku Narodowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek i Marcin.Spotkanie dwoch "hrabiow".Kto by pomyslal.Ale heca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
założę się że w planie jest również Sahryń i wizyta Prezydenta Ukrainy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
założę się że w planie jest również Sahryń i wizyta Prezydenta Ukrainy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to się hrabiostwo pogości!!. Taż żesz kiedyś nasz jaśnie panujący prezydent w Tygodniku Zamojskim namawiał, żeby głosować na jego kolegę Bronka. A ta Dominika Sobiesiak z Biura Prasowego pana Komorowskiego to córcia tego Sobiesiaka od Mira, Rycha i Zbycha? No, dobra, jak będzie przejeżdżać ta kawalkada cyrkowa koło mojego domu, to na wiwat obszczeka ich mój coundel Burry przygarnięty z boru koło Zwierzyńca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto jak sie rozwija, ale sie ubawilem niech zobaczy jak jest gorzej z roku na rok mlodzi bez pracy i perspektyw zyciowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto jak sie rozwija, ale sie ubawilem niech zobaczy jak jest gorzej z roku na rok mlodzi bez pracy i perspektyw zyciowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla wesołego 18 letniego szczyla każdy starszy od niego to PAN, nawet Prezydent Komorowski. Ponadto Prezydent złoży kwiaty w Rotundzie a nie na Rotundzie. Pan pismak nie był na kilku lekcjach j. polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ma być znowu na cmentarzu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ykonom dworski napisał:
No, dobra, jak będzie przejeżdżać ta kawalkada cyrkowa koło mojego domu, to na wiwat obszczeka ich mój coundel Burry przygarnięty z boru koło Zwierzyńca.
Kundelki ujadają, karawana idzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lach napisał:
A co on może robić ? ...będzie rozpychał i tak już okazały brzuch.Potem złoży kwiatki albo kamyka (nie wiem jak tam mają w zwyczaju ?) pod pomnikiem Króla Dawida,coś bez sensu palnie w kilku miejscach i pojadą utłuc jakiegoś jelenia bo to czas rykowiska. Oby tylko nie w Roztoczańskim Parku Narodowym.
hehe dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...