Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co on może robić ? ...będzie rozpychał i tak już okazały brzuch.Potem złoży kwiatki albo kamyka (nie wiem jak tam mają w zwyczaju ?) pod pomnikiem Króla Dawida,coś bez sensu palnie w kilku miejscach i pojadą utłuc jakiegoś jelenia bo to czas rykowiska. Oby tylko nie w Roztoczańskim Parku Narodowym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bronek i Marcin.Spotkanie dwoch "hrabiow".Kto by pomyslal.Ale heca.
0
założę się że w planie jest również Sahryń i wizyta Prezydenta Ukrainy
0
założę się że w planie jest również Sahryń i wizyta Prezydenta Ukrainy
0
No, to się hrabiostwo pogości!!. Taż żesz kiedyś nasz jaśnie panujący prezydent w Tygodniku Zamojskim namawiał, żeby głosować na jego kolegę Bronka. A ta Dominika Sobiesiak z Biura Prasowego pana Komorowskiego to córcia tego Sobiesiaka od Mira, Rycha i Zbycha? No, dobra, jak będzie przejeżdżać ta kawalkada cyrkowa koło mojego domu, to na wiwat obszczeka ich mój coundel Burry przygarnięty z boru koło Zwierzyńca.
0
Miasto jak sie rozwija, ale sie ubawilem niech zobaczy jak jest gorzej z roku na rok mlodzi bez pracy i perspektyw zyciowych.
0
Miasto jak sie rozwija, ale sie ubawilem niech zobaczy jak jest gorzej z roku na rok mlodzi bez pracy i perspektyw zyciowych.
0
dla wesołego 18 letniego szczyla każdy starszy od niego to PAN, nawet Prezydent Komorowski. Ponadto Prezydent złoży kwiaty w Rotundzie a nie na Rotundzie. Pan pismak nie był na kilku lekcjach j. polskiego
0
Czy to ma być znowu na cmentarzu ???
0
ykonom dworski napisał:
No, dobra, jak będzie przejeżdżać ta kawalkada cyrkowa koło mojego domu, to na wiwat obszczeka ich mój coundel Burry przygarnięty z boru koło Zwierzyńca.
Kundelki ujadają, karawana idzie dalej.
0
Lach napisał:
A co on może robić ? ...będzie rozpychał i tak już okazały brzuch.Potem złoży kwiatki albo kamyka (nie wiem jak tam mają w zwyczaju ?) pod pomnikiem Króla Dawida,coś bez sensu palnie w kilku miejscach i pojadą utłuc jakiegoś jelenia bo to czas rykowiska. Oby tylko nie w Roztoczańskim Parku Narodowym.
hehe dobre...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: