Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratuluję Zamościanom! Świetny bramkarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=AjCT09HCBJk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę złożyć skargę do MSWiA i do Prokuratury zawiadomienie w sprawie nie dopełnienia obowiązków służbowych oraz "pośrednie" przyczynienie się do uszczuplenia skarbu państwa na kwoty sięgające kilku milionów złotych poprzez nie reagowanie na nielegalny handel wyrobami tytoniowymi bez polskiej akcyzy przez Komendanta Lubelskiej Policji Mł. Insp. Sławomira Góździa oraz Komendanta Straży Miejskiej oraz inne służby skarbowo-celne z Lublina. Świadome nie reagowanie na te procedery przez wiele lat sprawiało że od wyrobów oferowanych przez handlarzy nie była odprowadzana akcyza a ilość papierosów sprzedanych przez ostatnie lata przez kilkanaście osób jest bardzo ogromna i bardzo trudna do oszacowania. Materiałów obciążających lubelskich "stróżów prawa" jest nawet w internecie mnóstwo a jeśli komuś trzeba dowodu to proponuję przejść się po okolicy PKSu i zobaczyć jak w biały dzień w centrum miasta jawnie w reklamówkach wypełnionych po brzegi na ręku kilkanaście osób oferuje papierosy z przemytu od wielu lat. Niestety nie jestem dobry z prawa i dlatego poszukuję kancelarii która byłaby skłonna za symboliczną opłatą pomóc w napisaniu wniosku, skompletowaniu dowodów oraz przejścia przez te rozprawy i problemy jakie zapewne będę miał z powodu "igrania z ogniem". Wiele osób zapewne będzie uważało mnie za co najmniej idiotę lecz jeśli jest ktoś z prawników komu nie jest obojętny wizerunek Lublina i jego problemy to proszę o kontakt na e-mail stopbezprawiuwlublinie@interia.pl lub z nr. telefonu i ewentualnie propozycją jak to widzi i jak to rozegrać. Na pewno z czasem to spowoduje rozgłośnie sprawy przez media dlatego proszę o kontakt zdecydowane i doświadczone kancelarie które dzięki temu mogą się sprawdzić w naprawdę ciężkim przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co dzieje się kiedy ktoś zadzwoni na MILICJĘ, jak i czy zareagują ? pewnie handlarze dostaną info i usuną się na czas interwencji. To bardzo duży proceder, który obejmuje naszą stronę wisły i w związku z tym "zaangażowane" są w to wszystkie szczeble prawne i organizacyjne w regionie. Z tego powodu to bardzo trudna walka, ale warto ją podjąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian napisał:
ciekawe co dzieje się kiedy ktoś zadzwoni na MILICJĘ, jak i czy zareagują ? pewnie handlarze dostaną info i usuną się na czas interwencji. To bardzo duży proceder, który obejmuje naszą stronę wisły i w związku z tym "zaangażowane" są w to wszystkie szczeble prawne i organizacyjne w regionie. Z tego powodu to bardzo trudna walka, ale warto ją podjąć.
Mam listy pisane do MSWiA, Komendanta Głównego, Wojewódzkiego, Straży Miejskiej, Słózb Celnych, Premiera, Prezydenta, Ministra Sprawiedliwości, Kilkunastu Posłów itd. Nikt nic z tym nie robi ale to się w końcu skończy a wtedy wiele głów poleci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytoń urodził się w Zamościu, ale teraz jest gdzie indziej - dobrze że wynik jest taki a nie inny. Chociaż wolałabym by wynik był taki jak w I połowie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
a ty co okresu dostałeś czy jesteś jednym z tych którym nigdy nic nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję postawić mu pomnik, jego nazwiskiem nazwać ulice i okrzyknąć go świętym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze Tyton to dobry bramkarz, prawie pewne, ale nie popadajmy w paranoje. Na razie obronil beznadziejnie strzelonego karnego i nic poza tym. Dajmy mu szanse sie wykazac w dalszych meczach. Zaraz w TV bedzie babcia, ktora poopowiada o tym, jak lubil mleko prosto od krowy, jak chcial miec motor, i jak go kogut gonil po podworku. Potem ksiadz od religii, wspominajacy pierwsza komunie, ze sie Przemkowi guzik od spodni oderwal. Potem juz gladko. Nauczyciel WF, pani od matematyki, sasiedzi, pierwszy trener, kumple z trampkarzy, pani z osiedlowego sklepiku ( zawsze grzeczny, dziendobry mowil), sasiedzi , listonosz, szewc, wujek, cioteczna siostra, pani sprzataczka z szatni Hetmana. Na koniec zona opowie jaki dobry i kochajacy, wyplate przynosi z odcinkiem, dziecko przewijal i jak wychodzil do garazu przewaznie wracal trzezwy. Itd, itp. Ech... moze jeszcze poczekajmy jednak na ciag dalszy, a wtedy pierwszy okrzykne go bohaterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dania - Niemcy bilety EURO Cztery bilety do Lwowa (120 EUR/sztuka), kategoria pierwsza, oddam po kosztach. Grupa śmierci, mecz w niedziele za tydzień, zapraszam zainteresowanych. Wysyłka za pobraniem kurierem! 501-590-762
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy jak wypadnie na kolejnych meczach reprezentacji Polski.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
Nie popadaj w taką skrajność, każdy ma prawo cieszyć się ze szczęścia. My mieliśmy farta że to ON akurat obronił bramkę bo w przeciwnym razie byłoby 2:1 dla Grecji. A póki co dopiero się rozkręcają.... Nie od razu Zamość zbudowano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...