Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zawsze mówiłam, że z tymi katolikami bardzo blisko kościoła lub księżmi jest coś nie tak, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ogromną nadzieję, że ukarzą go najsurowiej jak się da. Zwyrodnialec! do kryminału z nim!!! Albo zrobić mu to, co on tej biednej psinie. Skur...syn!!! Kiedy u nas będzie takie prawo? U nas niestety oprawcy zwierząt wciąż czują się bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze mówiłam, że z tymi katolikami bardzo blisko kościoła lub księżmi jest coś nie tak, 
Ja myślę, że z tobą jest coś nie tak. Lecz się póki nie jest za późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć wszystkim ;) Piszę pracę licencjacką na Uniwersytecie Warszawskim i mam do wypełnienia krótką i prostą ankietę, która mi pomoże. Bardzo prosze o jej ściągnięcie stąd: http://tiny.pl/q9nmt, wypełnienie i odesłanie na a.rogus@mail.com. Was to nic nie kosztuje a mi bardzo pomoże w pisaniu pracy ;) Wesołych świąt ;*  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu ile mu grozi tej odsiatki 5 czy 55 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej od krat, a nie od siatki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olowek mu w dupe i ptak do buzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że zrobią mu w więzieniu to samo co on temu biednemu psu robił, długopis w oko, potną język, podpalą i skopią tak,że mu kości czaszki i żebra popekają, a i jeszcze zagłodzą, grubasowi psychopacie przyda się przymusowa dieta.PSYCHOL!!!!!!!! Życzę mu wszystkiego co najgorsze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowy zwyrodnialec!! Śledzę tą sprawę prawie od początku. Mam nadzieje że zostanie porządnie ukarany, gdyż będzie sądzony w USA. Tam respektuje się prawa zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA się sumuje więc 55, a u nas góra 2 w zawiasach, więc lepiej niech tam go skażą, a nam przyślą na wykonanie wyroku. Lepiej żeby się powiesił. https://www.facebook.com/pages/Justice-for-Puppy-Doe/730535090297199 A swoją drogą wszyscy podają już dawno nazwisko (Fackt, SE i paru innych), więc czemu DW zachowuje się jak cnotliwa Zuzanna ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze kanali !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy katolik. Nie dziwi nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...