Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wystarczy jechać z przepisową prędkością i dostosować styl jazdy do panujących warunków atmosferycznych. Nikt mi nie powie, że przyczyną wypadków było zmycie auta przez ulewę... Albo debile jechały zbyt szybko i ryzykownie np. wyprzedzając w miejscach do tego nie przewidzianych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero ogłaszają przetarg? Drzewa przy tej drodze wycinali już 2-3 miesiące temu więc dziwi mnie takie przesunięcie ogłoszenia przetargu względem przygotowania terenu. Procedura przetargowa potrwa do sierpnia więc prace zaczną się jesienią, a że dalej warunki pogodowe nie pozwolą na prace to przez całą zimę będzie rozwalona droga, zwężenia i korki od Łabuniek do Tarnawatki. Chyba że stosowne instytucje wykażą się inteligencją i poczekają do wiosny z początkiem prac, bo 2 km z tym terenie jest niewykonalne do jesieni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa można wycinać w okreslonym czasie w roku, dlatego wycinali wtedy, a nie po rozwiązaniu przetargu. Ma to jakiś tam związek z ochroną środowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwielbiam te zakrety tylko jak żadna sierota nie jedzie. co prawda 4x4 mocno mi pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barierą linową ? Już mamy podobne rozwiązanie w postaci pachołków rozgraniczają. Ciekawe czy zarządzający tą drogą podliczyli ile kosztuje permanentna naprawa tych wyłamywanych. Ciekawe czy zwrócili się do towarzystw ubezpieczeniowych o informację ile wypłacili tysięcy złotych odszkodowań za uszkodzone samochody. A przecież wystarczy tą drogę prawidłowo wyprofilować !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...