Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy z Żurawlowa chcą unieważnienia koncesji dot. gazu z łupków

Utworzony przez los cebulos, 29 czerwca 2013 o 18:59
Jak na razie lobby Gazpromu robi swoje. Ciekawe kiedy kmioty z Żurawlowa stukną się w puste pały.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kiedy ty się stukniesz w swoją malutką pałkę to o twoim muzgu  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znam tych rolników ,są to najlepsi rolnicy w Polsce ,posiadają piękne gospodarstwa i szkoda to zmarnować .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo rolnicy, macie mocne merytoryczne argumenty. Jaki jest sens wydobywania gazu łupkowego na terenach rolniczych z bardzo dobrymi glebami? Jaki jest bilans zysków i strat wydobycia gazu łupkowego w Polsce? Polska ma zapewnione tylko kilka zł od 1000m3. Firma wydobywcza jest zwolniona z opłat za wodę, może wywłaszczyć właściciela ziemi pod wiercenia. Ma wiele innych przywilejów. A nam co zostanie? Jakieś ochłapy i zatrute środowisko!   Czy myślicie że koncerny wydobywcze będą sprzedawały gaz po 100 USD tak jak w USA? Czy raczej po 400 USD - czyli trochę mniej niż cena za jaką kupujemy gaz od Rosjan.     Czy jest jakiś związek pomiędzy możliwością zatrucia podziemnych zbiorników wody podczas szczelinowania a mocnym zainteresowaniem  polskim rynkiem zaopatrzenia w wodę firm przez firmy z Izraela?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten protest przestaje być śmieszny. Czas na psychiatrę.  Warto też bliżej przyjrzeć się wsparciu tego 'spontanicznego' protestu - profesjonalnie przygotowane banery, błyskawiczne akcje poparcia z Niemiec i Francji.  Ktoś to finansuje przecież... 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może ujawni się dawny właściciel tych ziem i odbierze "ojcowizny" powstałe po 1945r.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest wojna z narodem, oni chcą zysków i gazu i politycy co nami władaja im to dali, najpierw ta qrwa Kaczyński w 2006r oddał amerolom cała Polską i jeszcze obiecał wojnę z Rosją a ten onanista grupowy Tusk, szntazowany przez ameroli sprawa smoleńska ciagnie ten paserski interes - a my stracimy wode pitną, ziemię no i ten gaz, bo qrwa od podatków Grabowski zwolniła te jewrejsko-amerolskie koncerny z podatków do 2020r, zapłaca nam tylko 1 procent tego co zaksiegują a koszty zrobią kosmiczne.Ci rolnicy co tam bronią naszego zycia to prawdziwi OBROŃCY POLSKI - bo nawet Rydzyk zdradził i jest za koncernami amerolskimi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: