Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Roztocze: Przyleciały pierwsze bociany

Utworzony przez Gość, 20 marca 2013 r. o 10:44 Powrót do artykułu
W Sosnowicy pojedyńcze sztuki też już się pokazały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie kilkanaście sztuk pięknie krążyły .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym one sie będą żywić w takich warunkach? - śniegiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą widziałem boćka nad J. Sawy! Jeszcze krąży, tylko wysoko. Wczoraj widziałem również w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
Czym one sie będą żywić w takich warunkach? - śniegiem?
Bociany są ptakami mięsożernymi i w zasadzie jedzą wszystko co "mięsne" więc powinny sobie poradzić zanim przyjdzie ocieplenie. Podobno jeszcze dwa tygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy takiej pogodzie zdechną z głodu lub zimna.,Wielka szkoda;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bociany są ptakami mięsożernymi i w zasadzie jedzą wszystko co "mięsne" więc powinny sobie poradzić zanim przyjdzie ocieplenie. Podobno jeszcze dwa tygodnie.
ciekawe jak to mięso znajdą w zaspach 0,5 metrowych?nawet barzanty sobie nie radzą.Przychodzą głodne na moje podwórko żeby im sypnąć ziarna. Podobnie jak i turkawki które nie odstępują karmnika ani na chwilę,a nawet ostatnmio szpak zaglądał mi przez okna żeby mu coś dać.Biedne stworzenia;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ten pęd do rozmnażania... nawet śniegi nie pomogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emila napisał:
ciekawe jak to mięso znajdą w zaspach 0,5 metrowych?nawet barzanty sobie nie radzą.Przychodzą głodne na moje podwórko żeby im sypnąć ziarna. Podobnie jak i turkawki które nie odstępują karmnika ani na chwilę,a nawet ostatnmio szpak zaglądał mi przez okna żeby mu coś dać.Biedne stworzenia;(
No co poradzić jak się ta zima nie chce skończyć. Chyba wszyscy już mamy dosyć tego sniegu i mrozu iczekamy na wiosnę i ocieplenie. Bociany powinny sobie dać radę, one jedzą praktycznie wszystko, nawet młode zające, myszy, zaskrońce itp. Już niedługo i będziemy mieć wiosnę. I tego się trzymajmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koło Białegostoku zjadły dziecko 4 miesieczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
koło Białegostoku zjadły dziecko 4 miesieczne!
Nie może być! Tobie mózg też zjadły i teraz masz pusto w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Barzant" ci w oko Emilko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
koło Białegostoku zjadły dziecko 4 miesieczne! [/quote][quote name='Janko' timestamp='1363793824' post='747737'] "Barzant" ci w oko Emilko!
deb***e są nie potrzebni w necie-to są śmiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubisz miłość greckom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...