Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz gminy w Wielki Czwartek powiesił się w piwnicy

Utworzony przez Gość, 14 kwietnia 2009 r. o 13:54 Powrót do artykułu
Ale zdjęcie to moglibyście jakieś bardziej a propos dobrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam, że z Chodla...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że do jego samobójstwa przyczynił się w dużej mierze z-ca wójta Stanisław Jędrusina. On jest takim właśnie typem, że nie słucha nikogo, tylko to co sam powie to jest święte. I byc może sekretarz nie wytrzymał tych presji , i targnął się na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur zgadzam się, Jędrusina na pewno go szykanował ale nie wiem czy wójt też (choć jest to bardzo prawdopodobne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze się stanie ,że Prokuratura zajmie się "gminną mafią" w Mirczu-w UG.Powstaje tylko pytanie czy pracownicy gminy będą mówić prawdę,czy nie będą obawiać się utraty pracy-istnieje takie ryzyko.Pan Leszek nie nadawał się /z racji swego usposobienia,rozwagi ,mądrości/ do wejścia w gminne układziki.Był to człowiek zacny i szlachetny.Okazuje się , że przez to można nie pasować do dzisiejszego świata i być "znękanym".Bardzo żal tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka gminy Mircze napisał:
Bardzo dobrze się stanie ,że Prokuratura zajmie się "gminną mafią" w Mirczu-w UG.Powstaje tylko pytanie czy pracownicy gminy będą mówić prawdę,czy nie będą obawiać się utraty pracy-istnieje takie ryzyko.Pan Leszek nie nadawał się /z racji swego usposobienia,rozwagi ,mądrości/ do wejścia w gminne układziki.Był to człowiek zacny i szlachetny.Okazuje się , że przez to można nie pasować do dzisiejszego świata i być "znękanym".Bardzo żal tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...