Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz gminy w Wielki Czwartek powiesił się w piwnicy

Utworzony przez Gość, 14 kwietnia 2009 o 13:54 Powrót do artykułu
Ale zdjęcie to moglibyście jakieś bardziej a propos dobrać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja myślałam, że z Chodla...
0
Myślę, że do jego samobójstwa przyczynił się w dużej mierze z-ca wójta Stanisław Jędrusina. On jest takim właśnie typem, że nie słucha nikogo, tylko to co sam powie to jest święte. I byc może sekretarz nie wytrzymał tych presji , i targnął się na życie.
0
Artur zgadzam się, Jędrusina na pewno go szykanował ale nie wiem czy wójt też (choć jest to bardzo prawdopodobne)
0
Bardzo dobrze się stanie ,że Prokuratura zajmie się "gminną mafią" w Mirczu-w UG.Powstaje tylko pytanie czy pracownicy gminy będą mówić prawdę,czy nie będą obawiać się utraty pracy-istnieje takie ryzyko.Pan Leszek nie nadawał się /z racji swego usposobienia,rozwagi ,mądrości/ do wejścia w gminne układziki.Był to człowiek zacny i szlachetny.Okazuje się , że przez to można nie pasować do dzisiejszego świata i być "znękanym".Bardzo żal tego człowieka.
0
mieszkanka gminy Mircze napisał:
Bardzo dobrze się stanie ,że Prokuratura zajmie się "gminną mafią" w Mirczu-w UG.Powstaje tylko pytanie czy pracownicy gminy będą mówić prawdę,czy nie będą obawiać się utraty pracy-istnieje takie ryzyko.Pan Leszek nie nadawał się /z racji swego usposobienia,rozwagi ,mądrości/ do wejścia w gminne układziki.Był to człowiek zacny i szlachetny.Okazuje się , że przez to można nie pasować do dzisiejszego świata i być "znękanym".Bardzo żal tego człowieka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: