Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hejt
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2015 r. o 07:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syn mu się nie udał to na siłę próbował go wyuczyć . Ato skończony BARAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Braki personelu? No to może brać z łapanki kto się nawinie do asysty i pomocy przy operacji.W porządnym zakładzie napraw samochodów uczeń wykonuje co najwyżej nieskomplikowane czynności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pochwalam takie zachowania.to jest karygodne i zasłużyli na karę która dostali..ale dlaczego w przypadkach gdzie lekarz nieumyślne doprowadził do śmierci pacjenta. .nie udzielając mu pomocy lekarz zostaje bezkarny a jego współpracownicy "nic nie widzieli nic nie slyszeli"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szew był krzywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym się dowiedział po czasie, że zaszywał mnie ten gnojek - to byśmy go dorwali z kumplami i w ramach zadośćuczynienia również przeprowadziliśmy mu jakiś drobny zabieg, jak np trepanację odbytnicy czy coś również miłego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tak wszędzie jest, zawsze najmłodsi, którzy się uczą zajmują się zszywaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym doktorze więcej się mówi niż tu napisali, jeszcze się parę paragrafów by znalazło. Pewnie i tak wróci do pracy nie pierwszy i nie ostatni taki incydent w Tomaszowie lub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tak wszędzie jest, zawsze najmłodsi, którzy się uczą zajmują się zszywaniem.
najmlodsi stazem lekarze a nie masazysta ,sprzataczka czy szpitalna dietetyczka albo szpitalny kapelan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że jak te pacjentki dostaną po 200.000 PLN,to te pieniądze przeznaczą na swoje parafie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tak wszędzie jest, zawsze najmłodsi, którzy się uczą zajmują się zszywaniem.
Dokładnie tak !!! Kto był w cywilizowanych krajach ten wie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwicie towarzysz Gomułka też podobno był samoukiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile ma żądać pacjent , który przez niego został posadzony na wózku inwalidzkim do końca życia .Jest po amputacji jednej nogi,(gdzie przy amputacji widział jak mu obcinał i wrzucał do kosza ), a drugą ma zle złożoną i nie wyprostuje jej .To jest szok bo często słyszę jak mówi ja widziałem jak mi obcinał i wyrzucał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kowal zawinił,cygana powiesili".Pytanie,czy wcześniej takie praktyki  w tym szpitalu nie były dostrzegane przez dyrekcję tegoż szpitala?Prawdopodobnie,dla ratowania swojej d..py,dyrektor znalazł " kozła ofiarnego",by odwrócić uwagę od swoich niejednoznacznych działań,gloryfikując,poprzez media,siebie i swoje wątpliwe osiągnięcia menadżerskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo jeszcze w tomaszowskim szpitalu będzie panowało średniowiecze, łapówkarstwo i ignorancja dla życia i zdrowia człowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pora żeby w końcu ktoś się wziął za notoryczne łapowkarstwo w tomaszowskim szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w łapę biorą wszedzie w Lubaczowie to samo. Skurwiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TOMASZOWIE to ogólnie jest tragedia ze wwzystkim... Nie zdziwilo mnie to nawet..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy umierał mój dziadek, to by szpital go przyjął trzeba było dać łapówkę... Trzymali go, nie karmiąc, nie pojąc, nie robiąc nic,co przykazał im Hipokrates.. Brali tylko łapówki.. 50Euro/-USD na miesiąc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale bez łapówki w tym szpitalu nie leczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...