Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakiś typowy drws
Zaloguj się, aby oddać głos
0
On tępy ch....j narażający życie swoje i innych, ona tępa dzida że pozwoliła prowadzić komuś bez prawa jazdy i w dodatku pijanemu. Pewnie pasów nie zapięła to i są obrażenia. Się ładnie dobrali.
0
Typowy wsiok w starym Audi
0
a koleś nie miał odgryzionego albo choć nadgryzionego penisa?
0
co za głupiutka dziunia z nim wsiadła ? Zamiast mu zabrać kluczyki i powiadomić policję dla jego własnego dobra to wsiadła..chyba że ona była taka ciężka jak ta z Poznania Tylmanowa..ciężko było jej ustac na nogach.......też mi halo .....o czym i po co to pisać ? Tylko problemy przez takiego pijaczków...a to kogoś potrąci, a to zniszczy mienie w postaci płotu czy czegoś jeszcze, kogoś zabije itd.....a tera płacz se
0
a koleś nie miał odgryzionego albo choć nadgryzionego penisa?
hehee, tez mam takie skojarzenie, hehe. pewnie nigdy sie tego nie dowiemy-szpital nie potwierdzi ani też nie zaprzeczy-będzie zasłaniał się tajemnicą lekarska.  Czas zweryfikuje, jak będzie starym kawalerem i będzie stronił od dziewczyn to będzie tego potwierdzeniem.
0
co za głupiutka dziunia z nim wsiadła ? Zamiast mu zabrać kluczyki i powiadomić policję dla jego własnego dobra to wsiadła..chyba że ona była taka ciężka jak ta z Poznania Tylmanowa..ciężko było jej ustac na nogach.......też mi halo .....o czym i po co to pisać ? Tylko problemy przez takiego pijaczków...a to kogoś potrąci, a to zniszczy mienie w postaci płotu czy czegoś jeszcze, kogoś zabije itd.....a tera płacz se
  widocznie ona szuka kto jej zrobi dziecko, bo 500 zł na drodze nie leży 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: