Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szopinek: samochód zderzył się z rowerzystą

Utworzony przez PIANO, 19 sierpnia 2012 r. o 09:44 Powrót do artykułu
Samochód osobowy zderzył się... - a kto go prowadził ?? Może sam jechał, skoro zderzył się. Za zwrócenie uwagi na błąd logiczny w wypowinach w ,,gazecie'' należy się 20 zł + Vat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIANO, naucz się czytać ze zrozumieniem. Ten rowerzysta wjechał wprost pod maskę, nie dając kierowcy auta żadnej szansy. Ale póki co, trwa wyjaśnianie przyczyn.To normalne, takie są procedury Notatka jest neutralna,bezosobowa, nie zauważasz tego? Stąd to lakoniczne stwierdzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robił rower na drodze krajowej? Przeciez tam jest chodnik dla rowerów!!! A 14-latek? Czy mamusia nie powinna sprawować nad nim opieki? Czy ktoś mi odpowie ? bo ja nie moge znaleźć odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robił rower na drodze krajowej? Przeciez tam jest chodnik dla rowerów!!! A 14-latek? Czy mamusia nie powinna sprawować nad nim opieki? Czy ktoś mi odpowie ? bo ja nie moge znaleźć odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że ja prowadziłem więc by uciąć bezsensowne spory mogę wyjaśnić. Chłopak chciał zjechać na drugą stronę drogi bo jechał z rowerem do wulkanizacji. Niestety jak sam przyznał nie obejrzał się tylko po prostu sobie skręcił. Właśnie w tym momencie zrobił się problem bo byłem praktycznie na jego wysokości gdy skręcił i wjechał mi prosto w maskę. Na szczęście chłopak jest cały i będzie miał nauczkę żeby się pilnować. Nikomu z kierowców nie życzę tak bliskiego spotkania z jednośladem bo to kupa stresu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkll. k;jkopl';kjop'[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat na tym odcinku drogi nie ma scieżki rowerowej tylko chodnik który pozostawia wiele do życzenia. Przez dwa lata jeździłam tą trasą do pracy rowerem a tym "chodnikiem" może troche bezpieczniej ale wiecej człowiek podskakuje na dołkach niz jedzie do przodu, a poza tym przecież po chodniku nie wolno jeżdzić rowerem. a w czasie gdy był ten wypadek jechaliśmy z narzeczonym na własny ślub i musieliśmy jechac objazdem spóźnilismy sie chwile do kościoła ale ksiądz zaczekał na nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...