Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za rzondow Kaczynskich wszystko jakos tam funkcjonowalo i szpitale kwitly w rozjowowosci, a jak tylko Tusk nastal niedostatek wszendzie. Jak poszlem do szpitala, to i bylo co zjesc i medycyne dawali czlowiekowi do lozka. Teras moja tak w szpitalu lezy i lekarze tylko sie patrzo jak to Pelo ich kiwa i nic nie robio bo sie martwio. CZlowiek w nocy wnuki pilnuje bo syn z synowo musza po nocach robic co by jesc dac czeradzie. Ot tak to nam wolna Polske w rujine obrocili i nawet zasilku nie dodadzo coby kazdy mial jak wszystkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wymagania dobrze zjeść i i medycyne do łóżka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II zasługuje na wyróżnienie spośród wszystkich placówek leczniczych. Największe słowa uznania należą się lekarzom i pielęgniarkom za profesjonalną opiekę medyczną nad chorymi, zainteresowanie pacjentem i serce z jakim podchodzą do ludzi. Odwiedzając chorego miałam wrażenie, że jestem na innym świecie. Spotkałam się z życzliwością ,serdecznością, gotowością niesienia pomocy przez każdą napotkaną osobę: od lekarza po portiera.(bezinteresownie) Szpital to nie baza opasowa! TAKI SZPITAL NIE POWINIEN WALCZYĆ O PIENIĄDZE. ON JE POWINIEN OTRZYMAĆ, GDYŻ ŚWIADCZY DOBRO NA RZECZ LUDZI. Z poważaniem i wyrazami wdzięczności dla całego oddziału kardiologii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Za rzondow Kaczynskich wszystko jakos tam funkcjonowalo i szpitale kwitly w rozjowowosci, a jak tylko Tusk nastal niedostatek wszendzie. Jak poszlem do szpitala, to i bylo co zjesc i medycyne dawali czlowiekowi do lozka. Teras moja tak w szpitalu lezy i lekarze tylko sie patrzo jak to Pelo ich kiwa i nic nie robio bo sie martwio. CZlowiek w nocy wnuki pilnuje bo syn z synowo musza po nocach robic co by jesc dac czeradzie. Ot tak to nam wolna Polske w rujine obrocili i nawet zasilku nie dodadzo coby kazdy mial jak wszystkie.
Proponuję do serialowej Leśnej Góry!Ale wcześniej do szkoły!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...