Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szukam dobrego fotografa na ślub last minute !

Utworzony przez milena, 19 lipca 2013 r. o 08:20
cześć, potrzebuje pomocy jak w temacie !!!! poszukuje dobrego i w mairę przystępnego cenowo fotografa ślubnego z zamościa ... pobieramy się 18 sierpnia a wczoraj wieczorem okazało się, że nasz fotograf odwołał termin !!!!! beznadzieja totalna. czy ktoś jest mi w stanie pomóc ?? ewentualne oferty dajcie na maila milena3160@wp.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby znaleźć dobrego fotografa na wesele w Lubline, polecam poszukać w  internecie, moja siostra tak znalazła i była bardzo zadowolona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć, potrzebuje pomocy jak w temacie !!!! poszukuje dobrego i w mairę przystępnego cenowo fotografa ślubnego z zamościa... pobieramy się 18 sierpnia a wczoraj wieczorem okazało się, że nasz fotograf odwołał termin !!!!! beznadzieja totalna. czy ktoś jest mi w stanie pomóc ?? ewentualne oferty dajcie na maila milena3160@wp.pl
    Polecam: www.andrzejfotografia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamie chyba nie wielu takich jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwoń do MDM Foto. Od początku chcieliśmy ich, ale nie mieli terminu - mieliśmy ich z polecenia. Termin się jednak zwolnił. Oni działają w stolicy, ale do nas przyjechali. Zrobili nam taki film, że co trochę  z przyjemnością do niego wracamy. Wcale nie wszystkie firmy robią już swoje prezentacje z szablonu - mam kilka wrzutek na necie, jeśli chcecie zobaczyć to piszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...