Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten dyrektor to się tylko testami przejmuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak się przekladają wyniki egzaminów na sukcesy w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych? Laureatów nie ma. Po prostu szkoła jest w dobrym środowisku. Czekamy na sukcesy uczniów w konkursach na szczeblu wojewódzkim i wtedy uwierzymy, że szkoła jest najlepsza w Zamościu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoła szóstka jest w środowisku, w któym zauważa się najmniej dzieci z patologicznych rodzin. Wynik testu tejże szkoły bardzo, bardzo mało różni się od wyniku SP 4, która na przestrzeni kilku lat była na pierwszym bądź drugim miejscu, a laureatów konkursów przedmiotowych miała zdecydowanie więcej. Wilelu laureatów miała również dwójka, i wyniki testów też nie najgorsze. Pytam więc, jak można pisać, że szóstka jest najlepsza????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może trzeba przestać szukać dziury w całym , usprawiedliwiać się środowiskiem czy też konkursami, a zabrać się do pracy i zacząć uczyć WSZYSTKIE dzieci , a nie tylko te zdolne.A tak po prawdzie to chyba ta ,, szóstka" już kilka razy miała najwyższe wyniki na sprawdzianie- to chyba nie jest przypadek???? Proponuję zająć też się innymi szkołami - tymi co mają od lat bardzo słabę wyniki i notowania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No właśnie, nauczyciele z szóstki winni zabrać się do roboty, dyrektor tez. I winni mieć na uwadze, że wszystkie dzieci należy uczyć!! Jedno z mich dzieci chodziło do szóstki, drugie chodzi do czwórki i dzięki Bogu - tu nauczyciele uczą WSZYSTKIE dzieci
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: