Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Światły,prawdopodobnie katolicki elektorat.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić na drzewie za jaja, oduczą się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda drzew ... proponuję pracę przy budowie i remoncie dróg. Zrobią coś dla wszystkich a jak trafią do więzienia, to jeszcze my wszyscy będziemy łożyć na ich utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę powtarzał do znudzenia : Wywieźć do Chin, tam osądzić, rozstrzelać na stadionie, organy pozyskać do transplantacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie wiadomo co ludziom strzeli do głowy. Idziesz normalnie ulicą a tu nagle trzech facetów wyskakuje i tłucze. Strach…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio tak załatwili jakiegoś młodego chłopaczka w Poniatowej pod Lublinem. Plaga jakaś, czy co. Ludzie, dajcie sobie na wstrzymanie, od razu zabijać? Za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Będę powtarzał do znudzenia : Wywieźć do Chin, tam osądzić, rozstrzelać na stadionie, organy pozyskać do transplantacji.
Podpisałbym się pod tym, ale jednak jestem za opcją rozstrzelania na miejscu, po co aż do Chin wieźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bronie ich ale niektorzy z was nie ma pojęcia ciekawe jak wy bedziecie pijani to nic zlego nie zrobicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie bronie ich ale niektorzy z was nie ma pojęcia ciekawe jak wy bedziecie pijani to nic zlego nie zrobicie
Kolego widzę, żeś trochę baran. Niewiele Ci brakuje, aby razem z nimi być nominowanym do wyjazdu do chin. Ileż to razy byłem pijany, jak to student, ale nigdy mi do głowy nie przyszło żeby komuś ot tak dać w ryja, napaść i wśród moich znajomych również nie spotkałem się z tym, więc ktoś tu ma chory pogląd... Rozumu życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego lepszego sie spodziewac po chlopach ze wsi?! mysleli ze nadal sa na zabawie w pobliskiej remizie .... lajzy jedne hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...