Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska rzeczywistosc....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą po tych "zebrach" w tomaszówku jak święte krowy w Indiach. Zobaczy lukę między pojazdami i już wchodzi, nie myśli że może zostać potrącony tylko jemu wszystko wolno, a nie wiem o takim czymś jak wtargnięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STare rury nawet nie patrzą czy coś jedzie, tylko na ślepo walą, bo każda się spieszy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
STare rury nawet nie patrzą czy coś jedzie, tylko na ślepo walą, bo każda się spieszy..
potrącone zostały dwie młode dziewczyny ciemniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie rozumie,że to młode nikomu winne dziewczyny! Jak ktoś nie widzi jak jeździ to tak się dzieje!!! One do końca życia takich przeżyć nie zapomną i ta dziewczyna co wszystko widziała doznała szoku. Straszne przeżycie. Nie mogę pojąć jak ktoś ich oskarża a one są poszkodowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
black napisał:
Chodzą po tych "zebrach" w tomaszówku jak święte krowy w Indiach. Zobaczy lukę między pojazdami i już wchodzi, nie myśli że może zostać potrącony tylko jemu wszystko wolno, a nie wiem o takim czymś jak wtargnięcie.
To on nie widzi jak jeździ,kto przed przejściem przyśpiesza??? One miały prawo wejść na PASY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze dziewczyny miały straszny wypadek przez jakiegoś głupka, ja chodzę z nimi do klasy i wiem jakie one są zajebiste. A ta co widziała to taki szok przeżyła, ona też mogła tam być, ale odskoczyła. Koleś nie widział ich na przejściu i sie przyznał do tego. je***y byly policjant.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć ryje świnie..sami ku**a nie umiecie chodzić ćwoki je**ne a pie***licie na nie.ps.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie .! Te dzieczyny weszły na pasy między dwoma busami , on nie miał jak ich zauważyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stało się coś poważnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 633 46 16 chodzi o pomoc dla tych dziewczyn Jadwiga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...