Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BMW JECHAŁO PRZEZ MIASTO 150/h TO JUZ TRZEBA BYĆ BEZMÓZGIEM ,szczescie w nieszczesciu jest takie ze nie uderzyli z ta predkoscia w osobówkę lub idących -ofiar mogłoby byc o wiele więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne to byli moi koledzy młodszego znałem od dziecka obaj przesadzali z alkoholem każdy kto ich znał prędzej czy pużniej mugł sie spodziewać takiej tragedi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYLI MOI KOLEDZY OBU ZNAŁEM CZEMU KAŻDY TAK SUROWO OSĄDZA KAŻDY Z NAS POPEŁNIA BŁEDY ONI ZA SWÓJ ZAPŁACILI NAJWIĘCEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następne świry w beemce, ciekawe jaka prędkością jechali???, dobrze, że nie zderzyli się z osobowym samochodem bo by jeszcze kogoś zabili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DARO napisał:
TO BYLI MOI KOLEDZY OBU ZNAŁEM CZEMU KAŻDY TAK SUROWO OSĄDZA KAŻDY Z NAS POPEŁNIA BŁEDY ONI ZA SWÓJ ZAPŁACILI NAJWIĘCEJ
i co z tego, to byli idioci, może ty chciałbyś się z nimi zderzyć, albo ktoś z twojej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP CIOTOM DROGOWYM napisał:
nie wiem czy wiecie, ale wypadek był w nocy, a w nocy zdarza się zasnąć za kierownicą i przy dużym zmęczeniu, dzieję się to nieświadomie!
taa, jasne - zasneli jadąc 160 km/h przez miasto, a chwilę wcześniej kręcili sobie dla uśpienia bączki... słabo się robi czytając twoje wypowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vw napisał:
przy agorze jest chyba kamera która mogła zarejestrować wypadek
Masz rację - jest dokładnie wycelowana w miejsce kolizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DARO napisał:
TO BYLI MOI KOLEDZY OBU ZNAŁEM CZEMU KAŻDY TAK SUROWO OSĄDZA KAŻDY Z NAS POPEŁNIA BŁEDY ONI ZA SWÓJ ZAPŁACILI NAJWIĘCEJ
Włącz wyobraźnię , to Ty jedziesz osobowym zamiast tego ciężarowego , a z przeciwnej strony jadą twoi koledzy , co wtedy byś powiedział ,a może już nic . Jest tragedia ale ciesz się ,że spotkali na swojej drodze to co spotkali a nie małego osobowego lub grupę młodzieży wracającej z dyskoteki lub lokalu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy koledzy czy ktos calkiem obcy ale to nie znaczy ze jak ma auto o poj.okolo 3000l to trzeba przez miasto w nocy jechac z predkoscia ze dochodzi do takiej sytuacji jak ta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze !! Dwóch bezmyślnych wyeliminowanych. Kolejna sałatka z buraków w BMW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepowiedziałem tego,że nieponoszą zato winy ale śmierci nikomu się nieżyczy nikt przy zdrowycz zmysłach tak niejeżdzi po mieście;a przecież nietak dawno pare lat temu jeden z nich uczestniczył w podobnym wypadku w miejscowości ROKITNO bylo otym dośc głosno jadący fiatem 126 z przyczepką jadąc do domu zabrał grupę znajomych wracających z dyskoteki:i to w tym wypadku jeden z nich ten(młodszy)ledwo przeżył lekaże niedawali mu żadnych szans na chodzenie ale tak sie niestało po kilku operacjach wrucił do zdrowia.Widocznie nic to go nienauczyło i wyczerpał limit szczęscia...........................a tak na marginesie skąd wiadomo,że jechali 150/h???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie te wasze negatywne krytki sa na zerowym jak dla mnie poziomie inteligencji. Ok rozumiem za duza predkosc, rozumiem ze ich w tej chwili wyzywacie od najgorszych ale kurde oni nie zyja , nie wiecie co czuli w momencie zderzenia kiedy wiedzieli ze zgina a wy to tak krytycznie osadzacie, nie czujecie bolu ich rodzin i nikt nigdy sie nie dowie jak naprawde bylo. No ale wlasnie nalepiej jest powiedziec buraki nie umia jezdzic, bezmozgi tylko powiem wam ze napewno i wy nie raz przekroczyliscie predkosc jadac samochodem jak napewno tez zlamaliscie prawo. Nikt nie jest swiety i nikt nie ma prawa osadzac drugiego czlowieka tym bardziej ze jego juz nie ma posrod zywych. To co sie stalo moze stac sie przestraga dla wszystkich. Oni zaplacili za to swoim zyciem a wam jeszcze jest malo i z pogarda na to patrzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś ostatnio w Polsce duzo wypadków z ydziałem BMW,zawsze uważałem że to wóz(tylko te ponad 10-letnie beemki)dla dresiarzy bezmózgowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miss kwietnia napisał:
taa, jasne - zasneli jadąc 160 km/h przez miasto, a chwilę wcześniej kręcili sobie dla uśpienia bączki... słabo się robi czytając twoje wypowiedzi...
dobra źle to napisałem, fakt prędkość była o duż za dużo na pewno tej wypowiedzi chodziło o to, żeby każdego wypadku w nocy nie generalizować jako wina prędkości kierowcy, bo niekiedy przyczyną jest zmęczenie, w konsekwencji zaśnięcie, w tym wypadku winą była zapewne prędkość, ale nie zawsze tak jest no i też śmieszą i irytują mnie wypowiedzi osób, typu BMW i wszytsko jasne, którzy wrzucają wszytskich kierowców bmw do jednego wora, pokazując swoje ograniczenie w kwestii szeroko pojętej motoryzacji nie sądze żeby marka BMW stanowiła, jakiś wielki, odrębny odsetek, ze wszystkich kolizji i wypadkach, więc po co takie głupie wypowiedzi pod ogół tej marki? może kompleks słabe kierowcy, któremu kierowca akurat tak się trafiło że BMW pokazał wyższe umiejętności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że takie wypowiedzi są nie na miejscu. Nie wiem jak do końca było i wydaje mi się że wy również nie wiecie a piszecie głupoty. A ocenianie marki samochodu też głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się, rodziny ich opłakują a wy obsmarowujecie chłopaków błotem...to nie czas i miejsce na to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyś napisał:
Uważam że takie wypowiedzi są nie na miejscu. Nie wiem jak do końca było i wydaje mi się że wy również nie wiecie a piszecie głupoty. A ocenianie marki samochodu też głupota.
Może i tak do końca nie wiemy jak było; wiemy jednak niewątpliwie, że kretyn jechał duuuuużo za szybko. Wiemy też, że nie był to żaden błąd, tylko świadoma decyzja idioty, który z premedytacją ZŁAMAŁ PRAWO! Tak działa selekcja naturalna - i bardzo dobrze, bo na takich cepów to jedyne lekarstwo. Całe szczęście, że obyło się bez ofiar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ż to chyba BMW klasy 5. Spore auto i duży sinik. I tylny napęd. Tym trzeba umieć jeżdzić z wyobraźnią. Takie auto inaczej sie zachowuje jak się wchodzi z dużą prędkością w zakręt. Bogu dzięki że nie wjechał do tego sklepu bo straty były by jeszcze większe albo i klientów by powybijał. A i sprzęt chłodniczy mógł zniszczyć, kasy uszkodzić. A tak to tylko auto, ono i tak już na szrot bo wyklepać to się już chyba nie da, tak mi się wydaje. Szkoda ludzi i takiego samochodu, za wąskie drogi u nas w Tomaszowie, gdyby szerzej było może by wyprowadził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gryf..........taki jestś mądry?z pewnoscią inaczej byś pisał gdyby ta tragedia dotkneła kogoś z twoich bliskich.wiem że najłatwiej jest osądzać w szczegulności obce nam osoby.pomyśl co czują ich rodziny(nadomiar tego że to piątek to jeszcze 13go)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to wizytówka stylu jazdy polskich kierowców. Dzięki temu wypadkowi będzie może choć trochę bezpieczniej. Szczęście że odebrali życie tylko sobie. Monstrualna głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...