Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: Zapłacil fałszywką w Biedronce

Utworzony przez ~gość~, 19 lutego 2010 r. o 16:45 Powrót do artykułu
W biedronce w Lublinie przy ul. Wieniawskiej wydała mi kasjerka fałszywy banknot 20 zł przez który póżniej moja 10 letnia córka miała nieprzyjemności w innym sklepie (stokrotka) gdzie zatrzymano ją i wezwono policję na dziecko ! no i oczywiście wywieziono nas na północno i tam przesłuchiwano Dziecko mi zestresowali zamiast podrzeć ten banknot na miejscu w sklepie zamiast traktować ją jak przestępce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
W biedronce w Lublinie przy ul. Wieniawskiej wydała mi kasjerka fałszywy banknot 20 zł przez który póżniej moja 10 letnia córka miała nieprzyjemności w innym sklepie (stokrotka) gdzie zatrzymano ją i wezwono policję na dziecko ! no i oczywiście wywieziono nas na północno i tam przesłuchiwano Dziecko mi zestresowali zamiast podrzeć ten banknot na miejscu w sklepie zamiast traktować ją jak przestępce!!!
OBYWATELU ! TAKIE JEST PRAWO.ABY SPRAWĘ WYJAŚNIĆ TRZEBA BYŁO RODZICÓW PRZESŁUCHAĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby BIEDRONKA wprowadziła Pol-cardy to byłoby mniej problemów a tak..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie-gdyby można płacić kartą w Biedronce,to było by łatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
OBYWATELU ! TAKIE JEST PRAWO.ABY SPRAWĘ WYJAŚNIĆ TRZEBA BYŁO RODZICÓW PRZESŁUCHAĆ !!!
rodzice też byli przesłuchani ale po co dziecko stresować ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...