Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Toyota otworzy fabrykę w woj. lubelskim? "Byli naszym miastem zachwyceni"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 r. o 06:46 Powrót do artykułu
Super by było, gdyby rzeczywiście powstała u nas fabryka Toyoty. Właśnie czegoś takiego teraz nam potrzeba. A Toyota jest solidną firmą i myślę, że dobrym pracodawcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczepiłeś się Panie tego i wpisujesz pod każdym tekstem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraza to już chyba grali? Tak widziałem to jakis czas temu w kinie "Wręceni" -dobrze kojarzę? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak fabryka Toyoty normalna szwalnia , moga szyć majtki i pokrowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toyoty i reszta marek tego koncernu ma ręcznie szyte pokrowce zagłuwki i pare innych elementów. Pozatym w standardzie do samochodu dodają ruzne odblaskowe ubrania. A subaru w modelach sportowych ma wszystko szyte ręcznie . I r€cznie montowane w autach nawet obicia sufitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryka... Ludzie, szwalnia i tyle :) Niech i to będzie, ale życzę Zamościowi więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu coś się ruszy w Zamościu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, czemu artykuł zniknął ze strony dziennika wschodniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Mam pytanie, czemu artykuł zniknął ze strony dziennika wschodniego?
Bo Żuko ponoć robi wszystko, aby inwestycja nie była w Zamościu, a w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...