Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tyszowce: Rower jak pieczony ziemniak

Utworzony przez ziomuś, 20 kwietnia 2011 r. o 21:39 Powrót do artykułu
ale ściema ten rower wygląda na taki duzy a to malutki rowerek warty z 20zl a nie 280...co to za kraj jaki zal. wiem bo to typek z mojego bloku a i ten rowerek to nie 36 latka tylko jego dziecka a ten zlom nawet nie jezdzil tylko stal a ziomek teraz ma przeje***e za jakas durnote i ma placic juz lepiej zeby kupil od niego ten rower za te 20zl i wtedy go spalil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, 16 latek ma być karany a 36 letni mieszkaniec dalej porusza się tym rowerem, bez siodełka i opon. \
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Billaden teraz płacze przy rowerze J.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą sprawe prowadził Łuczi wielki strażnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Billaden przywiózł rower z niemiec za 10 no moze 20euro a chce teraz 280zł ...hahaha chce wykozystac sytuacje i sobie zarobic zeby pograc na maszynach!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze was rzebyscie mnie nie obrarzali bo was w d*** nakopie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe biladen z rodzinką teraz płaczą za rowerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...