Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ha ha ha, 1/3 mieszkańców uciekła za granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak pisze przedmówca - spora część moich znajomych jest zagranicą bo w okresie wakacyjnym pracy jest tam sporo, więc zostali wykreśleni, "pośredniak" nie znalazł im pracy więc wyjechali. W Zamościu jest też baaardzo dużo stażystów a ci mimo iż forlanie cały czas są bezrobotni to jednak nie są ujmowani z tych magicznych statystykach, w zimie skończą jeden staż, na wiosnę zaczną i znów "bezrobocie spadnie" w cudowny sposób na papierze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jak poprzednicy. Niech pokarzą statystykę ile osób dostało pracę rok temu i w roku bieżącym , a nie wskazują procentową średnia stopę bezrobocia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prace sezonowe i większość już nie ma zasiłku a tych się nie wykazuje , nie mówimy także o tych co wyjechali za pracą za granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze pokazać ile osób płaciło składki w roku 2014 i ile płaci teraz. Wtedy możemy mowić czy bezrobocie spada(liczba osób pracujących rośnie) czy tylko nie są zarejestrowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w ZOO jest etat do pilnowania zolwi? Moze nie nawieja jak bede dokarmial i otworze klatke. ZOO to przeciez potezny zaklad produkcyjny i mozna go jeszcze rozbudowac dla pewnych okazow z Wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE SIEDZĄ ZA GRANICĄ I TYLE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebni grabarze i krematorzy. Rozwijajace i z przyszloscia zawody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość wyjechało, a w tym urzędzie i tak taką miła atmosfera że jak przyjdziesz to odechciewa się wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah akurat ludzie nie idą tam bo traktowani są okropnie... wolą nie miec tego ubezpieczenia niz tam przchodzic i przeglądac beznadzijna liste wszystko wyjechalo osobiscie znam mase ludzi ktorzy siedza w anglii na zmywaku czy magazynie i sa bardziej zadowoleni z zarobkow niz u nas z normalnej pracy powiedzmy umowa zleceniena 3 miesiace za 900 zl i dzikujemy na co to wystarcza na tak zwane waciki a nie daj boze jak ktos ma rodzinena utrzymaniu ten urzad to masakra poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne bo kazdy wyjezdza a wiadomo pup I tak pracy nie da ani stazu bo zawsze COS nie tak a urzedniczki w zamosciu takie mile ze odrazu chce sie wyjsc z tamtad albo odnosic sie do nich tak jak one do bezrobotnych tylko niech sie zastanowia ze kiedys I one moga zostac bezrobotne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE dyrektorze bzdury i kłamstwa pan opowiada. DRUGIE MIEJSCE odnośnie NAJWIEKSZEGO BEZROBOCIA CHYBA !! najniższy poziom bezrobocia od 7 lat i całkowita liczba osób bezrobotnych pozostających w ewidencji waszego urzędu zmniejszyła się-bzdura. młodzież wyjeżdża z tej dziury w poszukiwaniu pracy i normalnego, godnego życia tym samym bezrobotnych z listy ubywa. Jedną z przyczyn tego spadku jest ożywienie gospodarcze, które zaowocowało wzrostem liczby ofert pracy-bzdura jeśli wszyscy w wieku do 40 lat wrócili by z emigracji byli byście na pierwszym miejscu odnośnie bezrobocia w Polsce - i pan o tym wie! Młode osoby, potrzebujące wsparcia w starcie na rynku pracy, będą otrzymywać bony stażowe-prawda tylko niech się dobrze nad tym zastanowią!!!! zamość to dziura bez perspektyw i szansy na normalne życie. BEZROBOTNYCH UBYWA NIE ZA SPRAWĄ URZĘDU(który mydli oczy jak on cudownie pomaga bezrobotnym), A ZA SPRAWĄ OPUSZCZANIA TEGO MIASTA (każdy kto chce pracować wyjeżdża i nie czeka na pomoc urzędu, bo jej nie ma) zamość -MIASTO RENCISTÓW I EMERYTÓW w którym życie umiera po godz16. pan się przejdzie wieczorem po zamościu, wygląda jak plaża w zimie!! zabiorą wam dofinansowania i PUP.A!! kto was utrzyma? renciści tonący się brzytwy chwyta i brednie wypisuje. to już nikogo nie zachęci bo młodzieży już tu nie ma i próbujecie 50latków wkręcić w ten cyrk. MAM NADZIEJĘ ŻE WAM TEN CYRK ZAMKNĄ! SZLAG MNIE TRAFIA JAK te brednie czytam!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja moge powiedzieć że żeby się zarejestrować do PUP musiałem tydzień czasu zmarnować i wielokrotnie jeździć z domu 30km do Zamościa! Do jakiś świstek z Mopsu musze mieć a potem że w pracy sezonowej szef płacił składki do zusu 100% a wpisane w zusie że 1/2 etatu no chore!!! Mam świadectwo że pełny etat i nazbierałem rok w ciągu ostatnich 1,5 roku kalendarzowego to wykombinowali że mi nie przysługuje zasiłek z takiej racji że kilka dni leżało świadectwo u mnie w domu i nie liczy się mój okres przepracowany w ciagu 1,5 roku tylko od dnia kiedy rejestruje się w PUP no chore!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...