Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceprezes PTTK Zamość zginął na przejściu dla pieszych

Utworzony przez Jawak, 26 kwietnia 2010 r. o 10:02 Powrót do artykułu
To straszna wiadomość, wracał z rajdu, kochał swoją prace, wspaniały ciepły człowiek i przewodnik, rozbudził pasję u wielu młodych ludzi... ogromna strata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysio uczył mnie w sp.nr.3 wielokrotnie jeździliśmy na rajdy PTTK po Roztoczu. Wielka, bardzo wielka strata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka przykrość. To był wspaniały, niezwykły człowiek. Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Jakie to życie jest ulotne.... Strasznie mi smutno... To był wspaniały,ciepły człowiek o wielkim poczuciu humoru. Jestem w trakcie kursu przewodnickiego i nie wyobrażam sobie jak to będzie bez pana Rysia. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna strata dla całego PTTK. To był niesamowity człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł wspaniały człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie nam Ciebie bardzo brakować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był na prawdę ciepły i dobry facet. Potwierdzi to każdy, kto choć raz uczestniczył w rajdzie z p. Łapą. Szkoda, że tacy wspaniali ludzie jak On nie mogą nawet umrzeć w spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. RIP p. Rysiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...