Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I się nie doczekają. Tego akurat jestem pewien... Ta sprawa jest plamą dla prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam zainteresowanych http://www.klemens.vdm.nazwa.pl/wyrok.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Włoch nie ma tytułu wykonawczego (wyroku opatrzonego klauzulą wykonalności) przeciwko obecnym użytkownikom kamienicy, a miasto nie ma żadnej możliwości aby siłą tych użytkowników wyrzucić; aby siłą wyrzucić obecnych użytkowników to potrzebny jest wyrok eksmisyjny przeciwko użytkownikom z klauzulą wykonalności aby Komornik mógł działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem uzasadnienie wyroku i jestem wstrząśnięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma możliwości ale komornik tak, aktualnie sprawa trafiła już do komornika. Teraz trzeba zaczekać na efekty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobi pierogarnia? Przecież ich też nieźle potraktyowano. Jeśli Włoch ich wygoni, pewnie też pobiegną do sądu. Na bank wygrają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...