Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP gra w Zamościu nie tylko na ulicach

Utworzony przez ol, 10 stycznia 2011 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Gdyby nie lodowisko starowka bylaby PUSTA! Mysle ze wiele osob zawiodlo sie wczorajszym dniem. Widzielem jak cale rodziny przemierzaly miaso w kierunku starowki i nadzei na to ze cos sie tam dzieje...Czy w taka pogode nie mozna zorganizowac jakiegos koncertu?? Wg mnie malutki skanadal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ol napisał:
Gdyby nie lodowisko starowka bylaby PUSTA! Mysle ze wiele osob zawiodlo sie wczorajszym dniem. Widzielem jak cale rodziny przemierzaly miaso w kierunku starowki i nadzei na to ze cos sie tam dzieje...Czy w taka pogode nie mozna zorganizowac jakiegos koncertu?? Wg mnie malutki skanadal
I bardzo dobrze! Jestem mieszkańcem tej części miasta i mam już dosyć tych imprez na Starówce. To chyba tylko w tym mieście wszyscy się uczepili i ciągle robią wrzask i szum na Rynku, bo ktoś uważa że tylko tam można realizować imprezy. Niech sam spróbuje tu mieszkać, to łeb mu spuchnie od razu. Petardy, fajerwerki, muzyka różnego kalibru. Jest park, nowe kino, a won tam, odbudujcie ZDK a nie serwujecie tu nam łomot cykliczny i niekoniecznie śliczny!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tego jest starowka. Tyle tych koncertow i imprez, ze glowa boli, faktycznie. Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego ze miasto umiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...