Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wożą powietrze zamiast pasażerów

Utworzony przez podrozny, 4 października 2007 r. o 12:47 Powrót do artykułu
To tylko tak sie mowi - nie wozimy powietrza... Ciekawe jak dlugo jeszcze bedzie trwal ten wyscig z policja i ze smiercia? Zdaje sie, ze to zamojski prywatny przewoznik mial ostatnio wypadek za granica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopciuchy papierochow bez filtra i chamstwowole busykierowcow nie czuc alkoholem jak w pks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych czubków przejechać 120 przez obszar zabudowany z busem pełnym ludzi to nic.Kiedyś jeden idiota wyprzedził mnie z prawej strony po poboczu na trasie z Lublina do Puław ja miałem 70 a ile on musiał mieć na zabudowanym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw PKS wywindował niebotyczne ceny, teraz obniżył i podpisał "promocja"...Sami sobie zgotowali ten los...A tak właściwie, to czemu zamojski PKS nie może postąpić tak jak oddziały w Biłgoraju czy w Tomaszowie - busy jeżdżące pod szyldem PKS-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bojkotujmy busy! Od dziś jeździmy wszyscy do Lublina PKSem. To tylko 2 godziny, a po drodze zwiedzanie Krasnegostawu. Sama rozkosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won ty zasrany trolu z Parczewa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni posprzedawac te wszystkie ogory razem z tymi repami co posprowadzali z "zachodu" i zamias uzalac sie jak to busiarze zle jezdza pomyslec sami o okupnie jakis busow a to ze busy zatrzymuja sie tam gdzie ludzi tego chca to chyba nic dziwnego w tym nie ma jak mam wybor czy wracac z pks'a 10km czy porosic kierowce busa zeby mnie wysadzil wczesniej to chyba wiadomo co jest dla mnie lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mojej trasie jeżdżę Autonaprawą za 1.30, busem za 1,50 a PKS 2,20. Jest różnica?. Ludzie wybierają tańsze środki transportu i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...