Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przymiotniki na bok. Ale chojraka rżnął, zanim się wkitrał w coś podobnego. I się wkitrał na dobre. Nie widać ani początku ani końca. Będą się wciąż sadzić aż się wkitrają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znów młodemu na drodze wyskoczyły: najpierw zakręt,a potem drzewo. "doświadczony" 20-latek chciał pokazać jakim jest "miszczem" kierownicy. Szkoda,że "widownia "na tym rajdzie ucierpiała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba uznać moje autorstwo definicji klasycznych w ruchu jednostajnym po okręgu. Następnie trzeba ogłosić całemu swiatu, ze LWG dokonał cudu: "ni"=n/t=n/(nT)=1/T. Zrozumiano!!!! Następnie trzeba ogłosić całemu światu wszystkie moje wnioski twórcze. Zrozumiano?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
biłgoraj=stan umysłu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu pijane drzewo, 10 promili, wyskoczyło na drogę! Kiedy , wreszcie, te drzewa przestaną chlać i po pijaku, wyskakiwać na drogę!! Ukarać drzewo mandatem!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OK. Drzewa , które zawiniły są już ścięte. Czy to Panu pasi? Moja gehenna trwa nadal. Czy to Panu pasi również? NOWOCZESNY PATRIOTYZM. NIECH TWOIM ŻYCIOWYM MOTTEM BĘDZIE ZAZDROŚĆ BUDUJĄCA BĘDĄCA WARUNKIEM POZYTYWNEJ KONKURENCJI I REALIZACJI WŁASNYCH ASPIRACJI NA RZECZ NASZEJ OJCZYZNY, NIE CZYŃ KRZYWDY STWORZENIU BOŻEMU, NIE POZWALAJ NA CZYNIENIE KRZYWDY TOBIE LUB INNEMU STWORZENIU BOŻEMU, NIE POŚWIĘCAJ SIĘ BEZ SENSU, NIE POMAGAJ BEZ SENSU, NIE ODDAWAJ SWOJEGO ŻYCIA BEZ SENSU, SZANUJ SWOICH PRZODKÓW I INNE NARODOWOŚCI, PIELĘGNUJ NARODOWE TRADYCJE KULTURY I JĘZYKA, PRZEZWYCIĘŻAJ ZAZDROŚĆ I ZAWIŚĆ RUJNUJĄCE DOBRO, BĄDŹ GOTOWY DO WALKI Z ZACHOWANIEM ZIMNEJ KRWI W RAZIE ZAGROŻENIA UTRATY WOLNOŚCI OJCZYZNY, DOBRO WŁASNE TRAKTUJ DOKŁADNIE NA RÓWNI Z DOBREM OJCZYZNY, NIE BLOKUJ ODKRYWCÓW Z ZIEMI OJCZYSTEJ, PILNUJ MAJĄTKU NARODOWEGO I RODZIMEJ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ JAK SWOJEGO PRZYRODZENIA ORAZ NIE ODBIERAJ OBYWATELOWI rp PRAWA DO WYPRZEDZANIA NAJWIĘKSZYCH GENIUSZY ŚWIATA. ZROZUMIANO?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tam żadnego drzewa nie było (chociaż to las) i nie wiem czemu "autor" tego tekstu wypisuje niesprawdzone informacje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gościa z godz 1421, post-6. Te swoje wypociny pisałeś na 99% na "odlocie". Krzykliwy bełkot nakazujący coś co jest oczywiste. Przypominam, że pisanie dużymi literami na forum uważane jest jak "KRZYK-WRZASK".Jeśli masz ochotę na wrzaski- to wejdż na dach i sobie wrzeszcz. Zrozumiano?.        
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pasażerów audi lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-amroziak@o2.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: