Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pytanie,Jak mogło dojść do tej tragedi skoro na każdej krzyżówce od godziny 14 stał Policjant,kto wpuścił auto na trasę wyścigu z bocznej drogi???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obs. napisał:
Mam pytanie,Jak mogło dojść do tej tragedi skoro na każdej krzyżówce od godziny 14 stał Policjant,kto wpuścił auto na trasę wyścigu z bocznej drogi???
Potrafię jeszcze zrozumieć, że ten samochód puszczono bo jechał w stronę Tarnogrodu czyli przed kolumną wyścigu, ale skąd się wziął samochód jadący w stronę nadjeżdżających kolarzy?
0
Nader często spotykamy się z niedouczonymi policjantami z komisariatów i tu taki mamy przykład , zabezpieczał trasę , a nie miał zielonego pojęcia o tym co miał robić , wpuścił samochód z drogi podporządkowanej nie upewniwszy się czy jest droga wolna, a teraz będą szukać kozła ofiarnego , ale nie pośród siebie.
0
Pani rzecznik policji już sugeruje winnego, który nie podporządkował się do znaku stop. Na skrzyżowaniu jednak według świadków stał policjant i to jego decyzje zgodnie z przepisami mają pierwszeństwo przed znakami drogowymi. Jeśli kierowca otrzymał zgodę na wyjazd z drogi podporządkowanej, bo nie mówi się że sforsował zabezpieczenia i nie dostosował się do poleceń policji, to miał prawo wierzyć, że może wjechać na skrzyżowanie.
0
Nie wiem jak to możliwe że doszło do takiego wypadku pomimo ,,nadzoru"(o ile można to tak nazwać po tym co się zdarzyło) policji. A co za tym idzie... jak pani rzecznik może tak pisać (skoro sama tam niebyła) no i bez komentarza naocznych świadków od razu. Zdaje się że teraz policja kierowała się tym (po której stronie leży wina) od tego kto miał mniejsze obrażenia.
0
szkoda, ze przez glupote jednego policjanta ucierpaiło tyle osób...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: