Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypił, pojechał i wpadł do rowu

Utworzony przez rów, 9 lutego 2013 r. o 14:11 Powrót do artykułu
i bardzo dobrze!! zero odszkodowania nawet gdyby miał AC!! grat na złom , na jego koszt!! koszta leczenia też na rachunek tego cweeeeela!! motoryzację sam sobie wybił z głowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przezyl ale trzeba chuja leczyc bo sobie d*** potlukl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muka napisał:
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicdą z serca życzymy.
puknij sie w ten jadowity leb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takiego wlasnie sku***..... niedawno zginelo troje moich znajomych .... nie mam litosci ani wspolczucia dla pijanych za kierownica ..... sam jestem kierowca od wielu lat i nigdy pijany nie kierowalem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to był ksiądz to dostanie za pokutę dwa różańce ale od tyłu żeby było śmieszniej. Tak jak frajer, który "zabił rok temu na rondzie w Lublinie 41 letniego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to 41 letni chłopak? hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
przez takiego wlasnie sku***..... niedawno zginelo troje moich znajomych .... nie mam litosci ani wspolczucia dla pijanych za kierownica ..... sam jestem kierowca od wielu lat i nigdy pijany nie kierowalem!!
Takie czasy widzisz przyszły wraz z POlszewikami,żeby bezpiecznie chlać, trzeba mieć immunitet. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muka napisał:
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
przykro sie slucha o takich wypadkach. Ale tez przykro slucha aie ludzi innym innym zycza smierci.. Zastanow sie gdyby to ltos im twpjej rodziny lub przyjaciol jechal by pijany to tez bys zyczyl smierci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...