Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął kolejny młody mężczyzna

Utworzony przez ;], 7 kwietnia 2009 r. o 14:02 Powrót do artykułu
a jak Twoj brat albo dobry kumpel zaginął i chodzil w dresie to tez bys go nie szukal bo co dres????????????!!!!!!!!!!!!!! paranoja wezcie sie tak walnijcie pozadnie w ten leb moze cos zrozumiecie bo widze ze nie obchodzi was Damain tylko to jak sie ubiera... "NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA" (odniesone w stosunku do tej sytuacji)- zwracajac sie oczywiscie tylko do tych osob znaczy zwierzat co tak gadaja bez sensu... Zamość schodzi na psy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakieś normalne wypowiedzi....Sa tu dobrzy ludzie:) Trzeba wierzyć w Damiana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jakby ktos nosil w zamosciu ubranie jak w pakistanie to co bys napisala ze jest terrorysta. dresiarz to taki ktory "ciagle" nosi sportowe ubrania na miasto, do szkoly i taki ktory szuka zaczepki, sporo dresiarzow pobilo moich kolegow a ja mam szukac dresiarza? nie. ktory dresiarz nie bije sie? komu to interesuje wazne jest wyglad obcego czlowieka, moja babcia zawsze powtarzala ze ludzie w dresach sa nienormalni oprocz znajdujacych sie ludzi w sali gimnastycznej itp ale na miasto?? szczyt glupoty
Albo jesteś na tyle głupi(głupia) ale nie rozumiesz powagi sytuacji,albo ci się bardzo nudzi...po co wogóle wpisujesz się tu jak i tak nic nie robisz tylko pieprzysz głupoty o dersiarzach!!! Nie masz prawa!!!!!!!! Nie pomagasz to co Ci to daje...Nie znasz Damiana a wrzucasz go do tego złego "worka"... Opamiętaj się człowieku...i w tym Wielkim tygodniu chociaz nie sprawiaj bólu jego rodzinie...Proszę Cię jak człowiek człowieka-nie pisz juz tych bzdur...to naprawdę boli...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Dobra, zróbmy tak - koniec tematu ubioru, bo przeciaz nie po to tu do cholery jestesmy. Jeśli ktos chce sobie pogadac o dresach to nie tutaj. Czy Wy kur** nie rozumiecie, ze to czyta rodzina Damiana!!! Taki fajne jest dla was zadawanie im dodatkowego bólu??? Pomyślcie najpierd zanim cos napiszecie. A jak chcecie pomóc to rozgłośnijcie sprawę, skserujcie plakaty i porozwieszajcie na pobliskich sklepach, przystankach, popytajcie znajomych. Niby niewiele, a jednak dla rodziny i jego przyjaciół bardzo dużo. I co najważniejsze - wierzmy, ze wszystko skończy sie dobrze...
Porozwieszać plakaty a później zaśmiecać? Ładnie to tak robić dla Zamościa?? WSTYD NO WSTYD!!! Zamość jest ważnym miastem a nie jakiś dresiarz. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku jak ograniczony sposob myslenie panuje w moim kraju.Mieszkam od paru lat za granica i nie moge w to uwiezyc ze istnieja tak malomiasteczkowe jednostki spoleczne.Jak w chwili gdy cala moja Rodzina umiera w niepewnosci co sie stalo z Damianem ,ktos moze tak ranic slowami. Wstyd mi za ludzi z mojego miasta. Rozumie ze jesli ktos nosi dlugie wlosy to odrazu jest Satanista ,jesli chodzi co niedziele do Kosciola to na bank idzie do nieba,a jesli nosi dresy to jest chodzacym zabojca.Bravo!!!!!!Nie ma jak zycie w stereotypach... Tych ktorym nie jest obojetny los damiana prosze o nadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porozwieszać plakaty a później zaśmiecać? Ładnie to tak robić dla Zamościa?? WSTYD NO WSTYD!!! Zamość jest ważnym miastem a nie jakiś dresiarz. Dobranoc Głupi to jesteś Ty mówiąc tak!!!!!!gdzie masz sumienie człowieku??!!!! nie wiem jak można być aż takim podłym człowiekiem. jeśli masz coś jeszcze mądrego do powiedzenia to proszę sie przedstawić! chętnie poznam ten wybitny umysł.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dresiarz a ja nie lubie dresiarzy bo sa chamscy, kozacza jednym slowem sa chuliganami nie szukam go niech sobie lezy diabel wie gdzie.
Sluchaj muj brat nie byl dresiarzem ubieral sie tak bo byl troche grubszy i bylo mu poprostu wygodnie wiesz zal mi ciebie zastanow sie co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;] napisał:
a helikopterem juz latali jak za markiem????
teren zostal przeszukany 5 razy przez policje i przez rodzine samoloty rowniez byly oraz pies tropicielski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do dresiarzow sie zgadzam powiedzmy co sie dzieje na polnym to glupota dlaczego tacy sa glupcy nie znam tego czlowieka ale nie mozna stwierdzic ze jest dobrym czlowiekiem skoro byl ubrany w dresy swiadczy o tym ze jakby dolaczyl do dresiarzow caly Zamosc nie lubi dresiarzow. moze sami nie wiecie ile jest w statystykach % przestępczości zwiazanych z dresiarzami, jeszcze mozna zobaczyc efekty w gorzelni jak glupio sie zachowuja i zeby w dresy na dyskoteke???!!! smiac mi sie chce i tacy nie powinni myslec ze sa silniejsi itp. dodatkowo dresiarze jezdza samochodem BMW gdzie wszedzie pisza ze zdarzaja sie wypadek z piratem-dresiarzem, jest coraz wiecej newsow w tym dzienniku itp. czy naprawde ciezko zalozyc w normalne spodnie i koszule na miasto zamiast sportowych dresow a jak idziecie na trening to nie wiecie co to jest szatnia, po co straszycie ludzi zamoscia, to jest nienormalne. mam prawo wystawic opinie. niech dresiarze na mnie wyzywaja sie bo mnie to lata. to na tyle. pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarekxS napisał:
Porozwieszać plakaty a później zaśmiecać? Ładnie to tak robić dla Zamościa?? WSTYD NO WSTYD!!! Zamość jest ważnym miastem a nie jakiś dresiarz. Dobranoc
~MarekxS~ Ty jakiś nienormalny jesteś??? Przedstaw się jak taki cwany jesteś, czytając Twoje wypociny mam ochotę skręcić Ci kark, takich głupków jak Ty to przy porodzie powinni zabijać... Miałam się nie unosić, ale nie jest to łatwe czytając co taki "mądry" jeden z drugim piszą. A jak Ci kur** przeszkadzają nasze plakaty i tak się martwisz o zaśmiecenie Zamościa to nie martw się, zaangażuje Cie do jego popsprzatania. Wiesz co, i życzę Ci aby życie dało Ci kiedyś ostro po du*** bo nie żal mi takiego bezuczuciowego zwierzęcia jakim jesteś. Brak słów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo coś nowego o Damianie?jak można pomoc?Bardzo współczuje rodzinie:(ale wierze ze wszystko dobrze sie skończy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie zmarl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niestety nie zmarl.
"Niestety nie,zmarl" czy "niestety nie zmarl"?? bo to jest pewna roznica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo cos?dajcie znac!wszyscy sie martwimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nie rozumiem rodzicow damiana czego tu szukaja?? powinni szukac a nie siedziec w domu!!! a jak sie nie chce no to macie takie rezultaty, wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niestety nie zmarl.
Nie wiem jak to interpretowac, ale jeśli "niestety nie, zmarł" to zastanów sie co piszesz. My - jego koledzy- mamy już dośc tych głupich plotek. Codziennie dostaje telefon albo smsa, że Damian nie żyje a za chwile dowiaduje sie od rodziny, ze nic dalej nie wiadomo. Nie jesteś pewny/a tych informacji to ich nie pisz bo to naprawde boli. Co do tego, ze go rodzina nie szuka - skąd możesz o tym wiedzieć!!! Chodzisz za nimi krok w krok, monitoring im założyłeś/aś że masz prawo pisać, że nie szukają tylko w domu siedzą. Załamuje się niektórymi ludźmi i ich podejściem do tej sprawy. Jesteście nieludzcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu brak mi słów aby opisać rozumowanie pewnych osób... To nie jest forum do wypowiadania się na temat subkultur i tego jak są one postrzegane!!! To chodzi o ludzkie życie i o pomoc w odnalezieniu Damiana, a nie jego ocenianie-człowieka nie ocenia się po jego wyglądzie ale po jego wnętrzu, ten kto zna Damiana wie doskonale jaki jest!!! Ludzie, zastanówcie się nad sobą bo to nie jest ani trochę mądre co piszecie! A właśnie, skąd możecie wiedzieć , ze rodzina Damiana i my jego przyjaciele, znajomi nic nie robimy??? Weźcie wy się kuźwa popukajcie w te swoje puste głowy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze nic nie robicie siedzicie tu i piszecie, dziwne. i co dresiarz nie odnaleziony po tylu dniach juz mogl nie zyc ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście naprawdę dziwni...Przecież był na ognisku-to w co miał być ubrany-w GARNITUR???????I po co roztrząsać Jego ubiór,kiedy chodzi o to,że zaginął kolejny młody człowiek.Zastanówcie się trochę nad ludzką tragedią a nie wyglądem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widac ze nic nie robicie siedzicie tu i piszecie, dziwne. i co dresiarz nie odnaleziony po tylu dniach juz mogl nie zyc ;/
To zaproponuj co jeszcze możemy zrobić, jeśli sądzisz, ze nie robimy nic??? Napisanie kilku zdań tutaj zajmuje 2 min i Ty po tym śmiesz określać nasz czas na poszukiwanie Damiana??? Widze, ze to Tobie sie nudzi i dlatego się czepiasz. Po 2 - my nadal jesteśmy pełni nadziei na odnalezienie go całego i zdrowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...