Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kibice na ten portal nie powinni zaglądać, bo tu się o kibicach pisze jak w Wyborczej, czyli TYLKO źle. Może jakiś bojkocik DW by się przydał?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawo w Polsce jest złe ,stare , interpretacja jego dowolna więc jest do d--y i nikt jakoś nie kwapi się by to zmienić czemu ?a pewnie dlatego że im większy bajzel i niezrozumiałość tym więcej się zarabia !OT TAKA TO POLSKA RZECZYWISTOŚĆ !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak ja się nie stawiłem na komendzie dostałem wyrok 2 lat pozbawienia wolnosci w zawieszeniu, pomimo tego ze miałem usparawiedliwienie i ciagle chodze do szkoły..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rzygać się chce na Polskie prawo,sprawiedliwość.Rzygać się chce na korupcje w sądach i na urzędników państwowych którzy pracują w organach sprawiedliwości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
artykuł o kibicach Hetmana a zdjęcie ze stadionu Motoru.ciekawe czy zamojskie media w identyczny sposób odstraszają od przychodzenia na stadion.w obecnej kolejce kibole dali znać o sobie w Zabrzu i Kielcach ale znając życie media w tamtych regionach nie będą starały się niszczyć klubów przez artykuły o pseudokibicach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro cały kraj jest chory to pytam czemu prawo miałoby być zdrowe. Sedzia czy sedzina tylko wtedy wyda odpowiedni wyrok w takiej sprawie gdy ktoś mu (jej) osobiście skopie dupę na stadionie, wtedy tak, rwetest i płacz na cały kraj,ze ktos się ośmielił zaatakować sędziego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"i czasopism", "i niskich wygranych", "i ceł" itp, itd. Naiwni nadal wierza, ze to wszystko to przypadki lub co najwyzej male wpadki w parlamentarnej pracy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo "żąd"po-psl w pełni wykfalifikowana kadra ma same dobre projekty w szufladach .Pseudo kibice mogą robić swoje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO gaworiło, że ludziom gdy wygrają wybory będzie żyło się dobrze. I żyje się dobrze. Przecież łobuzy to też ludzie. Co dały nam 2 letnie rzundy PO w sferze sprawiedliwości i bezpieczeństwa. Likwidację efektów poprzedników. Co robli Panowie z kliki poprawności tj. Zoll, Widacki i obszczymurki ( slowo J.P. Sartre ) z wybiórczej podczas kierowania Ministerstwem Sprawiedliwości przez Ziobrę. Tylko szkodzili i mamy to co mamy. W W. Brytani mogą być 24 -godzinne sądy a w Polsce wg w/w obludników - nie. Czy W.Brytania to XIX wiekowy Texas, czy kraj dyktatury? Nie i o co tym Panom chodziło - sam sobie odpowiedz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BRAVO dla SĄDU. Trzymcie tak dalej jest zaj.............. TO JEST POLSKA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest jeszcze stare prawo;-) Kodeks karny Art. 244. Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu zajmowania stanowiska, wykonywania zawodu, prowadzenia działalności, prowadzenia pojazdów lub obowiązku powstrzymania się od przebywania w określonych środowiskach lub miejscach, zakazu kontaktowania się z określonymi osobami lub zakazu opuszczania określonego miejsca pobytu bez zgody sądu albo nie wykonuje zarządzenia sądu o ogłoszeniu orzeczenia w sposób w nim przewidziany, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O tym miałem napisać 244, także wydaje mi się, że sędzia kończył prawo za przysłowiowe półświni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z art. 244 k.k. jest problem, bo w znamionach zawiera on jedynie "zakaz przebywania w określonych środowiskach lub miejscach", nie ma w nim natomiast nic na temat "nakazu stawiennictwa w określonym miejscu". Dlatego też do ukarania "zakazowicza" koniecznym jest udowodnienie, że był on na meczu. Samo niestawiennictwo w komendzie nie mieści się w znamionach art. 244 k.k. Jest to ewidentna luka powstała po uchyleniu starej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Wytłuszczony natomiast w którymś poprzednim poście fragment o nie wykonaniu orzeczenia sądu odnosi się tylko do sposobu ogłoszenia orzeczenia (może na przykład dotyczyć obowiązku publikacji przeprosin itp.) i nijak się nie ma do zakazu stadionowego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: