Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalew w Jacni. Wielka woda z widokiem na wójta

Utworzony przez wiem, 13 października 2009 r. o 19:45 Powrót do artykułu
to zdjęcie było robione tuż za boiskiem Oriona Jacnia na wschód to już wiem w którym miejscu wg. mnie to dobra lokalizacja na zalew, mam pytanie ile hektarów ma zalew w Krasnobrodzie ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdę. Zalew za zalewem. W sąsiednim Krasnobrodzie też będą powiększać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tam zalew jak w sąsiednim Krasnobrodzie jest, niecałe 10km od Jacni? O.o Inwestycja spalona, w Krasnobrodzie z roku na rok coraz mniej ludzi przyjeżdża, tylko 15 sierpnia przy okazji święta (i bodajże odpustu jeśli dobrze pamiętam) było pełno, a kiedyś takie tłumy pojawiały się w każdy słoneczny weekend. Szkoda milionów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym 15 sierpnia to oczywiście o wakacje bieżącego roku miałem na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tyle zalewów??? Młodzieży coraz mniej, młodzi ludzie wyjeżdżają do pracy za granicę. Ci co mają kasę wolą pojechać na wakacje za granicę, Ci co nie mają to z reguły wogóle nie mają urlopu ( a jeśli już mają to przeznaczają go na inne cele np. remont mieszkania). Polska to nie Egipt czy Chorwacja więc na zagranicznych turystów też raczej nie ma co liczyć. Ba, Zamojszczyzna to nie Sopot, Zakopane, Karpacz czy nawet Mazury gdzie turyści są przez cały rok. W Nieliszu jest olbrzymi zalew ( na razie nie wykorzystany), chodzą słuchy że w Krasnobrodzie ma powstać nowy 20ha zbiornik. A zalew zamojski ma być modernizowany. Dodam jeszcze, że jest plan budowy w powiecie hrubieszowskim dwóch rekreacyjnych zbiorników wodnych. Kto na tym zyska??? Chyba tylko laski chcące opalać się nago lub topless z uwagi na mniejszą liczbę gapiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...