Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żałoba w Biszczy po tragicznej śmierci braci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Kolejna śmierć z udziałem rosnących na poboczu drogi drzew , po co te przydrożne drzewa ze śmiercią w tle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna śmierć z udziałem rosnących na poboczu drogi drzew , po co te przydrożne drzewa ze śmiercią w tle  ! Tak. Wszystkiemu winne pijane drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSTE PYTANIA - ILE ALKOHOLU SPOŻYLI CI, CO ZGINĘLI - PO CO WSIADALI DO SAMOCHODU Z PIJANYM KIEROWCĄ - TA GMINNA ŻAŁOBA, ŚWIADCZY O DEBILU WÓJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaak, rozpędzone drzewo uderzyło w stojacy na poboczu samochód. Ludzie ruszcie głowami, alkohol i samochód zawsze równa się śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wójt zarządzi jeszcze obowiązkowo czarne wstążki na antenach samochodów,biały marsz milczenia i syreny strażackie mają wyć co pół godziny ! Ale przede wszystkim na znak protestu (przeciw wrednej wodzie ognistej co przez nią to wszystko) wylać pod drzewo cały alkohol ze sklepów w gminie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kolejna śmierć z udziałem rosnących na poboczu drogi drzew , po co te przydrożne drzewa ze śmiercią w tle  !
Uchroń przed takimi mądralami na drodze. Z takim myśleniem jesteś tak samo niebezpieczny na drodze jak ten pijany kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpędzone pijane drzewo napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kolejna śmierć z udziałem rosnących na poboczu drogi drzew , po co te przydrożne drzewa ze śmiercią w tle  !
Uchroń przed takimi mądralami na drodze. Z takim myśleniem jesteś tak samo niebezpieczny na drodze jak ten pijany kierowca.
rozpędzone pijane drzewo napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kolejna śmierć z udziałem rosnących na poboczu drogi drzew , po co te przydrożne drzewa ze śmiercią w tle  !
Uchroń przed takimi mądralami na drodze. Z takim myśleniem jesteś tak samo niebezpieczny na drodze jak ten pijany kierowca.
aluzju nie poniał ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota głupotą, ale drzewa przy drogach przydatne były w dawnych czasach. Wyznaczały szlak, zwłaszcza w zimie, a z kolei w lecie dawały cień i trochę ochłody. Niestety, teraz pojazdy poruszają się trochę szybciej i cień, zamiast ochłody, potrafi dawać efekt nieznośnego migotania, no i przede wszystkim, zbyt wielu ludzi w zderzeniach z drzewami ginie. I wcale mi nie chodzi o głupków, którzy się o to proszą, ale o tych, którym np. strzeliła opona, których ktoś zepchnął z drogi, albo próbowali uniknąć kolizji z jakimiś mistrzem kierownicy lub zwierzęciem. W obecnych czasach zdecydowanie bardziej pożyteczne, zwłaszcza dla bezpieczeństwa, są żywopłoty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim przypadku należy codziennie robić żałobę w innym mieście bo takie wypadki są codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo kim takim oni byli ze załoga od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa tragedia, stracić jednocześnie dwoje dzieci u progu dorosłości. Serce może pęknąć! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uważam że drzewa na poboczu dróg to pomyłka. Powinni sadzić coś w rodzaju żywopłotu: chroniłoby przed wiatrem i śniegiem a raczej nikt by się na tym nie zabił co najwyżej porysował lakier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PROSTE PYTANIA - ILE ALKOHOLU SPOŻYLI CI, CO ZGINĘLI - PO CO WSIADALI DO SAMOCHODU Z PIJANYM KIEROWCĄ -  TA GMINNA ŻAŁOBA, ŚWIADCZY O DEBILU WÓJCIE
niech wójt zarządzi jeszcze obowiązkowo czarne wstążki na antenach samochodów,biały marsz milczenia i syreny strażackie mają wyć co pół godziny ! Ale przede wszystkim na znak  protestu (przeciw wrednej wodzie ognistej co przez nią to wszystko) wylać pod drzewo cały alkohol ze sklepów w gminie !
Wypowiedzi powyższe charakterystyczne są dla osobników o zanikowej moralności, którym bliżej do bezrozumnych zwierząt niż ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co? Macie takie głupie myslenie... w czym wam przeszkadza żałoba? Mysle ze to jest okropna tragedia warta opuszczenia flagi.. a czy normalni prości ludzie nie zasługują na to? To ze ktos nie jest prezydentem czy wyższym rangą to nie moze miec ogloszonej żałoby?? Jeśli kogos nie ruszyła ta sytuacja to prosze bardzo mozecie sie bawic pic wójt wam glowy nie urwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno w Biszczy utopilo sie tez dwóch braci i nikt żałoby nie oglosil... Dlaczego? Przeciez jeden za 2 oddal życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też straciłam syna w wypadku miał19 lat współczuję rodzinie podwójna tragedia i najlepiej nie osądzać bo to nic nie pomoże rodzinie może sprawić dodatkową przykrość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do GOSCIA; Zgadzam się żałoby nie bylo.. ale jak mi wiadomo to Ci bracia pochodzili z Aleksandrowa wiec niby czemu biszcza miałaby obchodzic żałobę? Tylko osoby ktore doświadczyły takiego przeżycia na wlasnej skórze wiedzą jaki to jest ból. My mozemy pisac swoje mądrości ze kierowca pijany kto mu dal samochód dlaczego bracia wsiedli do tego samochodu ale sa to juz puste słowa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...