Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GŁUPICH NIE SIEJĄ - SAMI SIĘ RODZĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwszy taki przypadek z hiszpańską firma... Kiedyś w Lbn też w tym kierunku śledztwo prowadzili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy również zwrócić uwagę czy jest numer telefonu i sprawdzić czy jest prawdziwy. Jeżeli jedynym sposobem kontaktu jest mail, to istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że to naciągacze. Kilka lat temu w taki sposób zostało oszukanych wielu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupić auto bez oglądania? Biedny nie zrobił tego he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He! He! Już niedługo nawet papier toaletowy będą kupować przez internet. Ludziom już się w głowach poprzewracało w temacie zakupów przez internet... - taka to "nowoczesność i lans".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, że wydymali(przez internet) tego jelenia!! wyinternetował się!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem babę przez internet i już straciłem co najmniej 100.000 złotych! W internecie jest szatan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milicja/policja przestrzega bo później mają mnóstwo pisania a oni tego nie lubieją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He! He! Już niedługo nawet papier toaletowy będą kupować przez internet. Ludziom już się w głowach poprzewracało w temacie zakupów przez internet... - taka to "nowoczesność i lans".
  Jest szybciej i się kupuje w zaufanych stronach. Żaden lans, wygoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milicja/policja przestrzega bo później mają mnóstwo pisania a oni tego nie lubieją !
  Na pewno tak właśnie jest jak piszesz. Na pewno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to jest z Hiszpanii to pewnie "shipping time" 2-3 miesiące sama procedura bankowa z zamianą pieniędzy może trwać do 14 dni, więc nic dziwnego że po 2 tygodniach samochodu nie zobaczył. Co on myślał że jednego dnia wpłaci sare a na drugi dzień już będzie miał samochód z Hiszpanii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szybciej i się kupuje w zaufanych stronach. Żaden lans, wygoda.
 
Jest szybciej i się kupuje w zaufanych stronach. Żaden lans, wygoda.
Szybciej ??? -dobrze Ty się czujesz? Podjechać do sklepu Rtv-Agd, aby zakupić np.telewizor, to kwestia czasu kilkadziesiąt minut. Powiedz mi zatem: który sklep internetowy kilkadziesiąt minut po zamówieniu "dostarczy" Ci towar do rąk własnych/ do domu ? Cztery lata temu kupiłem telewizor Samsung 24calowy przez dobrą (znaną) stronę internetową. Nie dość, że zamówienie złożyłem w czwartek wieczór -a telewizor odebrałem w poniedziałek wieczór (w Punkcie Odbioru Osobistego), to jeszcze (jak się później okazało) ciężko było przykręcić podstawę do telewizora. "Jakoś" w końcu to przykręciłem...-a z czasem i tak podstawa się złamała -i teraz ten telewizor stoi "popodpierany czymkolwiek" -podstawa nadaje się do kosza ! Natomiast mój ojciec taki sam telewizor kupił w sklepie stacjonarnym -z "wystawy" sklepowej z przykręconą (od razu) podstawą. Dał około 150zł więcej, niż ja -ale za to telewizor "stoi" bezproblemowo. Kup więc zatem telewizor (przez internet, taniej), przykręć podstawę w domu -a wyszło by i tak na to, że złamała się z winy użytkownika -reklamacja nie zostanie uznana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ciągle nie brakuje idiotów - to jest piękne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady, przecież zakupy przez internet to nic trudnego ;) da się ale trzeba wiedzieć gdzie najlepiej. dla mnie najfajniejszą i najbardziej bezpieczną platformą jest arena.pl. sprawdzona nie raz i nie dwa, przeze mnie i przez znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...