Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wcześniej tj. 5 kwietnia chodził ze sznurem po lesie i żona zostawiła mu pod opiekę dwoje dzieci, zgroza, co za baba, do tego nie sadze aby wcześniej nie wykazywał żadnych objawów i ona z nim miała aż .... aż ... troje dzieci, ja jak mam męża lubiącego wypić ( jeszcze nie alkoholik) to mam jedno dziecko i na więcej z nim się nie zdecyduję żebym miała za przeproszeniem "żreć' prochy za prochami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka kogoś miała? Jej sprawa, OK. Ale dlaczego zostawiła dzieci z psycholem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za matka co sie wynosi do kochasia a dzieci zostawia???? teraz wszyscy beda srac bo chlop nie zyje. facet zapierd..l na utrzymanie rodziny jak mogl. ikazdy z nas moze sie zalamac i jesli nie ma go kto podtrzymac na duchu to sa tragiczne efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można opuścićdzieci,zwłaszcza takie małe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle same "fachowce" na forum bo "jak coś tam... czy dlaczego?". A chłopu nikt za życia nie pomógł, nie porozmawiał. Swoją drogą jak to okoliczne chamy "maju swoje sprawy kartofli burakie". TRAGEDIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne jaka matka zabiera najmłodsze dziecko a dwoje zostawia ciarki przechodzą na samą myśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że tym kochasiem był mąż jego siostry to musiało go dobić psychicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o uszanowanie żałoby naszej rodziny i nie oceniać nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych podobnych historii należałoby na pierwszym miejscu wpisac Dęblin w woj. lubelskim i analogiczną zbrodnie gdzie mąż zabił 16 letniego syna, starszą teściową i własną żonę - też była sieczka krwawa i też podobno z zazdrości - same psychole tylko dzieci szkoda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd ty jesteś tak doskonale poinformowany o co tam chodziło? mieszkałes z nimi? tyle wiesz baranku co ci inne baranki w gazecie napiszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko wszystkim, ale gdyby była taka niewinna, to przede wszystkim myślała by o dzieciach, jak można było córkę w białym tygodniu zostawić samą, dopiero co nam się też skończył, i chociaż nieraz nie jest idealnie, to żadne z nas dziecka by nie zostawiło, a już żeby matka córkę?!!! Przecież to mama córunię wystroi, uczesze, więc pytam, nie oceniam ale pytam?! Co z Ciebie za matka?!!! Nie wiem czy umiem Ci współczuć, cierpię bo te dziewczynki w wieku moich dzieci były, i cierpię, że brutalnie im życie odebrał - tatuś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzi trzeba leczyć ja bym zaczął od chorej żony która miała za dobrze i szuka miodu w du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
ludzi trzeba leczyć ja bym zaczął od chorej żony która miała za dobrze i szuka miodu w du***
Popieram właśnie oglądałam UWAGA-i proogram o tej rodzinie.Żona nic nie warta,chałupa ładna,mąż pewnie zap.....alał bo miała czas na romas,aż dwa lata się gziła aż dzieciaka wywinęli,on chiał je też wychowywać-taki był dobry.Jednak ona wybrała drugiego. To nie załamanie nim kierowało to zwykła zazdrość i chęć zemsty.Jakby sam się powiesił to by by zrobił jej przysługę a tak się odegrał.O czym to świadczy -zwykły samolub i dzieciobójca mio wszystko-gdyby kochał dzieci nie zabiłby ich.Szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byl poprostu jakis psychol zabil swoje dzieci i sam sie powiesil a ich mama je z nim zostawila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST POPROSTU PARA NORMALNE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...