Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamość i juwenalia, śmiechu warte....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba zapomnieliście o zespole VOO-Voo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki jest nie doczytałem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAL.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Bradway tylko Broadway, panie autorze! Dlaczego nie opisaliście kiedy gra np. Rap Opresja czy w piątek czy w sobotę, bo z tego co wiem to Voo Voo gra w piątek i tyle o tym wiem, myślę, że inni też! Taa jasne zabawa w klubie 10 tylko dla nich, ktoś tu wprowadza ludzi w błąd. "Na końcu drogi prezydent wręczy żakom klucze do miasta. Od tej chwili miasto należy do nich." należy do nich (co roku to robią, śmieszne) ale co przez to rozumiemy? Czy studenci przejmują ziemię starówki? Ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie Bradway tylko Broadway, panie autorze! Dlaczego nie opisaliście kiedy gra np. Rap Opresja czy w piątek czy w sobotę, bo z tego co wiem to Voo Voo gra w piątek i tyle o tym wiem, myślę, że inni też! Taa jasne zabawa w klubie 10 tylko dla nich, ktoś tu wprowadza ludzi w błąd. "Na końcu drogi prezydent wręczy żakom klucze do miasta. Od tej chwili miasto należy do nich." należy do nich (co roku to robią, śmieszne) ale co przez to rozumiemy? Czy studenci przejmują ziemię starówki? Ha ha.
weźcie się tak nie ciśnieniujcie, cieszcie się, że w ogole coś w Zamościu się dzieje. co za ludzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.youtube.com/watch?v=gmS_jhxlvDw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...