Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem kilka razy w Zamościu. Ładne, ciekawe miasto, ale mam uwagę. Według mnie centrum miasta umiera poza okresem letnim. Ludzie przenoszą się do dużych domach handlowych, restauracje zamierają. A szkoda, bo to rynek powinien żyć cały rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 TO KTO FAŁSZUJE? Mania wielkości we łbie siedzi i o Lubelszczyźnie bredzi i zagubionym  trzeba być, by w maniactwie ciągle tkwić, Ask nim jest, a urojenie o Lubelszczyzna chorobą jest, a gdy zapał do nauki głowę chwyci, to myślenie wróci. Myślenie poprawne nie boli, i głowie też nie zaszkodzi i o to chodzi, żeby wyzbyć się wyobrażni, która szkodzi. Morał: ask mądrzy uczeni teren Lubelszczyzny zawęzili, żeby zadufane pismaki głupawej wyobraźni się pozbyli. Powiadam osłem jest ten, kto historię ojczyzny fałszuje, a kto się obraża niech udowodni, że  jej nie zakłamuje?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...