Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeszkadza prezydent z PiS Andrzej Wnuk. Gdyby prezydentem był Marcin Zamoyski nie byłoby problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Redaktór" z DW jak zwykle w temacie.. Tomasz Kossowski NIESTETY od ponad pół roku NIE JEST v-ce prezydentem Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo żesta so buraki i tyle w temacie.Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by zamojski pedal byl prezydentem to nic by nie bylo tylko turysci barane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez wiele lat lubelaki żyli kosztem Chełma, teraz już biorą się za Zamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by zamojski pedal byl prezydentem to nic by nie bylo tylko turysci barane
Naucz się poprawnie pisać a później obrażaj innych. Brukarzu po 7 klasach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszkadza prezydent z PiS Andrzej Wnuk. Gdyby prezydentem był Marcin Zamoyski nie byłoby problemu...
  Ale to już niedługo. Nie jestem za tą partią ale lepiej będzie dla Zamościa jak PiS będzie u władzy. Hetman tez błąka się po niższych ligach przez obecnie rządząca partie  
Przez wiele lat lubelaki żyli kosztem Chełma, teraz już biorą się za Zamość.
  A co w tym Chełmie jest???? Zamość to chociaż potencjał zabytkowy miasta a Lublin to w końcu stolica województwa i to dosyć duża w porównaniu do niektórych miast wojewódzkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tzw. renowacji Zamoyskiego do głowy przychodzi mi jedno słowo. Sztuczność. Mam skojarzenia ze "starówką" warszawską. Tak myślę. I myślę, że nie jestem w tym myśleniu odosobniony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu weź sobie porównaj kiedy powstał Chełm, a kiedy ten twój śmieszny Zamość, zresztą jakie zabytki są u was oprócz tego ryneczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kossowski nie jest v-ce prezydentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu weź sobie porównaj kiedy powstał Chełm, a kiedy ten twój śmieszny Zamość, zresztą jakie zabytki są u was oprócz tego ryneczku?
  Aj boli was ten Zamość, boli. Jakie zabytki? Nie wiem zapytaj tych co licznie przyjeżdzą całej z Polski, a do Chełma już nie koniecznie. Poza tym są inne atrakcje. A i zabytki to nie tylko sam Rynek ale i twierdza jako taka i wiele innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu weź sobie porównaj kiedy powstał Chełm, a kiedy ten twój śmieszny Zamość, zresztą jakie zabytki są u was oprócz tego ryneczku?
  
Gościu weź sobie porównaj kiedy powstał Chełm, a kiedy ten twój śmieszny Zamość, zresztą jakie zabytki są u was oprócz tego ryneczku?
 Taaa tylko jakoś chelm nie jest pomnikiem historii o unesco już nie wspominając. Macie cementownie to się cieszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać poprzedni gospodarz miasta (Zamojski) był bardziej obrotny. No cóż, ale mieszkańcom bardziej podobał się obecny (Wnuk), czyli zamienił stryjek siekierkę na kijek. I teraz zamościanie będą musieli wypić to piwo, którego sobie naważyli. I bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to już niedługo. Nie jestem za tą partią ale lepiej będzie dla Zamościa jak PiS będzie u władzy. Hetman tez błąka się po niższych ligach przez obecnie rządząca partie     A co w tym Chełmie jest???? Zamość to chociaż potencjał zabytkowy miasta a Lublin to w końcu stolica województwa i to dosyć duża w porównaniu do niektórych miast wojewódzkich.
Tak, gdyby nie PO to Hetman byłby w Ekstarklasie, a moze nawet w Lidze Mistrzów. Widze, że badziej zamościan boli Chełm, niż chełmian Zamość. Kłótnia o to, kto zje okruchy z pańskiego, lubelskiego stołu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by zamojski pedal byl prezydentem to nic by nie bylo tylko turysci barane
 
Naucz się poprawnie pisać a później obrażaj innych. Brukarzu po 7 klasach...
To nie brukarz po 7 klasach. To pewnie jakiś dyrektor Wydziału mianowany  przez obecnego Prezydenta. Ot, taki poziom reprezentuje zamojska inteligencja (a przynajmniej znaczna jej część)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem mam wrażenie, że Prezydent A. Wnuk nie darzy sentymentem Starego Miasta i najchętniej by zrównał je z ziemią. Z ulotek wyborczych Prezydenta Wnuka wynikało, że wychowywał się na zamojskim Starym Mieście. Wspomnienia z dzieciństwa mogą być różne. Kiedyś zamojską starówkę  w znacznym stopniu zamiesziwał róźnego rodzaju element.Zresztą w dużym stopniu jest tak do dzisiaj.....Oczywiście nie uogólniam...I nie wiem jakie wspomnienia ze Starego Miasta ma Prezydent Wnuk. To jest moja opinia, mam do tego prawo. Jak jest w rzeczywistości tego nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem mam wrażenie, że Prezydent A. Wnuk nie darzy sentymentem Starego Miasta i najchętniej by zrównał je z ziemią. Z ulotek wyborczych Prezydenta Wnuka wynikało, że wychowywał się na zamojskim Starym Mieście. Wspomnienia z dzieciństwa mogą być różne. Kiedyś zamojską starówkę  w znacznym stopniu zamiesziwał róźnego rodzaju element.Zresztą w dużym stopniu jest tak do dzisiaj.....Oczywiście nie uogólniam...I nie wiem jakie wspomnienia ze Starego Miasta ma Prezydent Wnuk. To jest moja opinia, mam do tego prawo. Jak jest w rzeczywistości tego nie wiem...
Masz wpier*** jak się pojawisz w Zamościu je***a ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem mam wrażenie, że Prezydent A. Wnuk nie darzy sentymentem Starego Miasta i najchętniej by zrównał je z ziemią. Z ulotek wyborczych Prezydenta Wnuka wynikało, że wychowywał się na zamojskim Starym Mieście. Wspomnienia z dzieciństwa mogą być różne. Kiedyś zamojską starówkę  w znacznym stopniu zamiesziwał róźnego rodzaju element.Zresztą w dużym stopniu jest tak do dzisiaj.....Oczywiście nie uogólniam...I nie wiem jakie wspomnienia ze Starego Miasta ma Prezydent Wnuk. To jest moja opinia, mam do tego prawo. Jak jest w rzeczywistości tego nie wiem...
Też czasem mam takie wrażenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem mam wrażenie, że Prezydent A. Wnuk nie darzy sentymentem Starego Miasta i najchętniej by zrównał je z ziemią. Z ulotek wyborczych Prezydenta Wnuka wynikało, że wychowywał się na zamojskim Starym Mieście. Wspomnienia z dzieciństwa mogą być różne. Kiedyś zamojską starówkę  w znacznym stopniu zamiesziwał róźnego rodzaju element.Zresztą w dużym stopniu jest tak do dzisiaj.....Oczywiście nie uogólniam...I nie wiem jakie wspomnienia ze Starego Miasta ma Prezydent Wnuk. To jest moja opinia, mam do tego prawo. Jak jest w rzeczywistości tego nie wiem...
To Zamoyski chyba nie darzy. Chciał budować kamienice na Zielonym Rynku i zabudować Rynek Wodny zrywając tym sam z historią tych miejsc i ingerując w historyczną zabudowę Starego Miasta. Zresztą podobnie było przy odbudowie (budowie) fortyfikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...