Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niby mamy niż demograficzny, młodych ludzi coraz mniej, coraz więcej młodzieży za granicą a samochdów ciągle przybywa. Wytłumaczy mi to ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie za to maleje http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000174125,lublin-znow-schudl-duzy-spadek-liczby-mieszkancow-w-2015-roku.html. Dzięki Ci za to Żuku i Platformo Obywatelsko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby mamy niż demograficzny, młodych ludzi coraz mniej, coraz więcej młodzieży za granicą a samochdów ciągle przybywa. Wytłumaczy mi to ktoś?
biedaki powyjeżdżali za granice, a zostają najbogatsi których stać na fury ale zmywaki też sie dorobią i pokupują jak wrócą z emigracji, proste ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna rzecz ludzie wyjeżdżają za granicę ale samochód sobie wola zarejestrować w Polsce. . Bo tutaj jest tańsze ubezpieczenie. . Sam tam robię bo mi się nie opłaca rejestrować samochodu za granicą. . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby mamy niż demograficzny, młodych ludzi coraz mniej, coraz więcej młodzieży za granicą a samochdów ciągle przybywa. Wytłumaczy mi to ktoś?
Wytłumaczenie jest proste. Ta liczba nie oznacza, że o tyle więcej samochodów jeździ po ulicach Zamościa, tylko, że tyle było nowych rejestracji.   Jak ktoś sprzedał, albo zezłomował Golfa rocznik 89 i kupił potem Passata rocznik 96 i go zarejestrował to zalicza się do tej grupy osób rejestrujących auto w 2015 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczba aut rośnie, bo coraz więcej aut na Ukraińców rejestrują :) nie wierzycie? Zapraszam na granicę, choćby Hrebenne, co drugie auto ma LZA..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie wiecej samochodow. Kazdy dzieciak teraz ma fure.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z liczbą mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...