Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No ładne to te boksy nie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One są obrzydliwe.Beton,stal i plastik. No i ta forma. Zenujące. Władze nie maja szacunku dla architektury tego miasta. Do czego to jest dopasowane? Do hotelu "renesans" chyba..... Wstyd!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Architekt, który zatwierdził ten projekt powinien na własny koszt zburzyć to okropieństwo, a oprócz tego powinien zapłacić wysoką karę za wprowadzone zamieszanie. Nawet dziecko z pierwszej klasy szkoły podstawowej zauważyłoby różnice w stylu budowy! Co to za "wykształciuchy" w naszym ratuszu siedzą, że tak pięknie dopasowali architekturę? Ile za to wzięli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez w miejscu gdzie sa te boksy,podczas prac przygotowawczych odkryto nieznane dotad fragmenty fortyfikacji......no,no,zdolni sa wlodarze miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie jeszcze fajniej jak w tych kioskach zacznie się sprzedawać tandetę chińską a przed kioskami będzie wystawka.Kto do tego dopuścił ,wygląda to okropnie.Wydaje mi się ,że sprawę powinna zacząć badać prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam wrażenie, że znowu redaktorzyna p. Nowak próbuje rozdmuchać aferkę, to nie pierwszy artykuł tego redaktorzyny pisany w malkontentnym nastroju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja mam wrażenie, że znowu redaktorzyna p. Nowak próbuje rozdmuchać aferkę, to nie pierwszy artykuł tego redaktorzyny pisany w malkontentnym nastroju
Redaktorzyna, czy nie redaktorzyna, ale jak patrze na drzwi w katedrze i te palety przy fortyfikacjach, to czuje jedna ręke. I co za gust, wyborny wprost.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tych boksach pierwsza napisała Gazeta Wyborcza. To chyba nie dziennik rozdmuchał "aferkę". Nic dziwnego, prof. Kowalczyk to wielki autorytet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze sobie usypac ziemny szaniec kolo domu w Warszawie Panie Kowalczyku profesorze. Miasto chce zyc. I ja takze w tym miescie. Skala zniszczen rosyjsko - austryjackich byla tak wielka ze nie ma sensu nikogo oszukiwac nowym - starym miastem. To nie Disneyland. Tylko zywe miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jack napisał:
Prosze sobie usypac ziemny szaniec kolo domu w Warszawie Panie Kowalczyku profesorze. Miasto chce zyc. I ja takze w tym miescie. Skala zniszczen rosyjsko - austryjackich byla tak wielka ze nie ma sensu nikogo oszukiwac nowym - starym miastem. To nie Disneyland. Tylko zywe miasto.
Tak samo myslał ten, co stawiał hotel Renesans, dom partii (teraz urzad pracy )i budynek Veritasu. Gratulacje! Beda nastepne "dzieła".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jack napisał:
Prosze sobie usypac ziemny szaniec kolo domu w Warszawie Panie Kowalczyku profesorze. Miasto chce zyc. I ja takze w tym miescie. Skala zniszczen rosyjsko - austryjackich byla tak wielka ze nie ma sensu nikogo oszukiwac nowym - starym miastem. To nie Disneyland. Tylko zywe miasto.
Skala zniszczeń ??? Co ty Jacku wiesz o historii tego miasta. W porównaniu do P.Kowalczyka - NIC! Przez takie "rozwojowe" umysły jak twój i paru podobnych,temu miastu-pięknemu miastu grozi opinia architektonicznego pośmiewiska. To łączenie "nowoczesnego" ze starym jest w przypadku Zamościa porażające. To nowoczesność w najgorszym,najtańszym,tandetnym wydaniu - jak z jakiegoś wiejskiego sklepiku po modernizacji.Oprowadzam wycieczki po Zamościu (jestem przewodnikiem) i ludzie sie krzywią i śmieją sie z tego dziadostwa,a mi jest po prostu wstyd:( Jak juz musieli to zrobić to nie można było trochę to wystylizować? Nie uważasz Jacku? Chyba ze taka garażowa architektura to dla ciebie szczyt takowej myśli? Czy to znaczy ze nie ważne jak wygląda,ważne aby było,Tak? Co gorsze,w planach miasto "dociągnąc" te budy aż do ekonomika:/ Zamoyski Jan sie w grobie przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Zawstydzony' date='5.01.2010, 10:36:43' post='213619'] Skala zniszczeń ??? Co ty Jacku wiesz o historii tego miasta. W porównaniu do P.Kowalczyka - NIC! Przez takie "rozwojowe" umysły jak twój i paru podobnych,temu miastu-pięknemu miastu grozi opinia architektonicznego pośmiewiska. To łączenie "nowoczesnego" ze starym jest w przypadku Zamościa porażające. To nowoczesność w najgorszym,najtańszym,tandetnym wydaniu - jak z jakiegoś wiejskiego sklepiku po modernizacji.Oprowadzam wycieczki po Zamościu (jestem przewodnikiem) i ludzie sie krzywią i śmieją sie z tego dziadostwa,a mi jest po prostu wstyd:( Jak juz musieli to zrobić to nie można było trochę to wystylizować? Nie uważasz Jacku? Chyba ze taka garażowa architektura to dla ciebie szczyt takowej myśli? Czy to znaczy ze nie ważne jak wygląda,ważne aby było,Tak? Co gorsze,w planach miasto "dociągnąc" te budy aż do ekonomika:/ Zamoyski Jan sie w grobie przewraca. Staram sie wiedziec jak najwiecej. Oczywiscie daleko mi do profesora. Może poczekajmy z osądem ,,garaży'' aż wypowiedzą się inne tęgie głowy. Natomiast martwią mnie inne nie dostrzegane przez nikogo ,,zjawiska''. Od 2 lat świecące się w nocy halogeny rodem z PGR na dachach przy Rynku Wielkim dające po oczach (i kamerach) turystom, podniesiona galeria strzelnicza od strony Kolegiaty przy Bramie Szczebrzeskiej (mimo zapewnień że tak było nie wieżę - moja hipoteza jest że najpierw zrobiono tą stronę a później w drugiej odsłonięto istniejącą podłogę). Tego jakoś nikt nie dostrzega. A ŚP Jan się przewraca. Każda nowa architektura wzbudza oburzenie i co najmniej dyskusje. Dobra po latach nie budzi zastrzerzeń. Nie twierdzę że jest to temat na Pritzkera ale na topowych architektów z licencją na szczytowe dzieła sztuki też nas chyba nie stać. Moim zdaniem ,,garaże'' są poprawne chociaż osobiście zrobiłbym to trochę inaczej. Na ludzi działa to pewnie trochę jak piramida w Luwrze. Są za, są i przeciw. Porównywanie ,,garaży'' do Caritasu czy Renesansu jest co najmiej mocno przesadzone. Co do ,,rozwojowych umysłów'' - nie obrażam się bo moje zdanie podziela jeszcze parę osób które mają większe doświadczenie i dorobek w konserwacji zabytków. A że ,,ludzie'' się śmieją? Jedni się śmieją inni nie. ,,De gustibus.... Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na ludzi działa to pewnie trochę jak piramida w Luwrze. Są za, są i przeciw" No przegiąłeś z tym porównaniem. Piramida w Luwrze jest to architektura nowoczesna,ale na naprawde wysokim poziomie. Można sie spierac czy to tam pasuje czy nie ale sam obiekt jest wykonany jest naprawdę porządnie. A te boksy??? Oprowadzam całe grupy ludzi po tej naszej starówce i sami turyści mówią co ich razi a co im się podoba. Jak do tej pory nikomu te kioski się nie spodobały.Popatrz na wyniki sondy w tej sprawie. Na pytanie czy kioski zburzyc wiekszośc jest za. A jesli postawić by pytanie czy te boksy przebudowac (wystylizować) przypuszczam ze wszyscy byliby za.Ta forma tych kiosków jest po prostu NIEDOPUSZCZALNA!!! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawstydzony napisał:
"Na ludzi działa to pewnie trochę jak piramida w Luwrze. Są za, są i przeciw" No przegiąłeś z tym porównaniem. Piramida w Luwrze jest to architektura nowoczesna,ale na naprawde wysokim poziomie. Można sie spierac czy to tam pasuje czy nie ale sam obiekt jest wykonany jest naprawdę porządnie. A te boksy??? Oprowadzam całe grupy ludzi po tej naszej starówce i sami turyści mówią co ich razi a co im się podoba. Jak do tej pory nikomu te kioski się nie spodobały.Popatrz na wyniki sondy w tej sprawie. Na pytanie czy kioski zburzyc wiekszośc jest za. A jesli postawić by pytanie czy te boksy przebudowac (wystylizować) przypuszczam ze wszyscy byliby za.Ta forma tych kiosków jest po prostu NIEDOPUSZCZALNA!!! Pozdrawiam
Zauwaz że ta sama piramida postawiona gdzie indziej nie wzbudziłaby zaiteresowania. Szatański pomysł był właśnie taki żeby działała w kontekście Luwru. I sama jako taka żadnym dziełem sztuki by nie była. Zresztą już chyba wymaga remontu (tak na marginesie). Chodziło mi o zwrócenie uwagi na ten właśnie aspekt a nie porównanie Zamościa do Luwru. Na pewno większości wspomnianych przez Ciebie turystów podobałyby sie ziemne szańce w tym miejscu jak wspomnianemu profesorowi Co o tym sądzisz? Bo mnie one by nie oszukały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boksy będą piękna jak obrosną zielenią. Proponuję czepialskim aby poczekali do całkowitego zakończenia inwestycji. Pan prof. bardzo póżno się opamiętał, miał czas na zgłaszanie uwag przy uzgodnieniach. Jestem za łączeniem zabytkowych budowli z nowoczesną zbudową użytkową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...