Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Heh, niedługo zamość w liczbie galerii wyprzedzi lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie jest galeria tylko coś na wzór chełmskiego vendo park czyli park handlowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka też otwarta od jutra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę by Budzik był tak naiwny i zapłacił za to chociaż złotówkę. Zapewne to miasto sfinansuje budowę tego ośrodka pomocy i weźmie kościelny personel na listę płac. Wierni będą zbierać przez wieczność składki na budowę kościoła. Z tego 1 % będzie wydane na prace i materiały budowlane a 99 % wynagrodzenie dla księdza, który będzie nadzorował tę inwestycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak ta, były promocje, kolejki do media expert, wygłodniałe tłumy? Przegapiłem coś? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niebawem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak ta, były promocje, kolejki do media expert, wygłodniałe tłumy? Przegapiłem coś? :D
Ni widu ni słychu, czyli pewnie nie było, a szkoda bo kiedyś dodę zapraszali na takie otwarcia, to teraz Lisowska mogłaby wpaść, przez komin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta biedronka to już wszędzie jest, masakra jakąś kupują chlam i ludziom ten chlam wciskaja ,ostatnio żoną kupiła mi krowki bo lubię ale te krowki nie dość że nie były tanie jak na "biedronke" przystało to nie wiele z krówka to miało wspólnego chyba tylko nazwę ,okrojone nie smaczne nie polecam, pod WAWA gdzieś robią jeszcze prawdziwe Krowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KFC planuje otworzyć swoją "knajpę" w Zamościu jako konkurencję dla McDonald's. Info od zaprzyjaźnionej osoby z UM. Jest to nawet możliwe bo przecież w takim Chełmie KFC właśnie kończy stawiać swoją "budę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...