Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość zainkasuje 65 mln zł i zburzy amfiteatr

Utworzony przez ada, 20 kwietnia 2010 o 14:19 Powrót do artykułu
Dobrze. Tak trzymać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozwalić i zaorać? He, he. Ach ci nasi emeryci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamiast wywalić tyle kasy na wyburzenie może jednak wyremontować? Obiektów Kultury w Zamościu chyba nie za dużo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Amfiteatr powinien zostać . Pani konserwator jest chyba po szkole podstawowej .Najpierw nakaz likwidacji fontanny przy kropli Mleka , potem zezwolenie na plastikowe wiatrołapy w katedrze , na boksy na starym mieście .Teraz przeszkadza jej amfiteatr, i woli żeby w jego miejsce stała kupa ziemi . Nie mówię tu nawet o projekcie z Krakowa , tylko o zwykłym remoncie , typ odbudowa szatni , łazienek , instalacja ławek , albo siedzeń plastikowych , poprawienie wylewek ,i sceny , oraz instalacja monitoringu. Zamiast kolejnego obiektu będziemy mieli kupę ziemi , która trzeba będzie kosić Widok murów zaburzają drzewa i krzaczyska , które wyrosły ,przez ostatnie lata .Amfiteatr nic nie przeszkadza , było by to wspaniałe miejsce na lato teatralne , a także na koncerty i występy kabaretowe .Lepsze to niż hala Osir albo rynek starego miasta . Szkoda że władze nie potrafią wpłynąć na tą pania w sprawie tak ważnej decyzji . Widocznie jej zdanie , jest swięte, bo magistrat coś szybko odstąpił od projektu , pomimo tys zł wydanych na projekt .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~paula~ napisał:
Zamiast wywalić tyle kasy na wyburzenie może jednak wyremontować? Obiektów Kultury w Zamościu chyba nie za dużo.
Na kampanie pojdzie z połowa, a ciemny lud to kupi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta fotka Hetman Zamość jest niezła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak mozna wyciac tyle drzew...? Przeciez to skandal.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Anno , jeśli wyburzą amfiteatr ,to pani wnuk przeniesie się albo do parku ,albo do piwnicy w bloku .W jednym i drugim przypadku ściany będą obszczane a śmietniki powywracane .W stawie będą pływać butelki po piwku .Może czas sie zabrać za wychowanie wnuka .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zbulwersowany. napisał:
Amfiteatr powinien zostać . Pani konserwator jest chyba po szkole podstawowej .Najpierw nakaz likwidacji fontanny przy kropli Mleka , potem zezwolenie na plastikowe wiatrołapy w katedrze , na boksy na starym mieście .Teraz przeszkadza jej amfiteatr, i woli żeby w jego miejsce stała kupa ziemi . Nie mówię tu nawet o projekcie z Krakowa , tylko o zwykłym remoncie , typ odbudowa szatni , łazienek , instalacja ławek , albo siedzeń plastikowych , poprawienie wylewek ,i sceny , oraz instalacja monitoringu. Zamiast kolejnego obiektu będziemy mieli kupę ziemi , która trzeba będzie kosić Widok murów zaburzają drzewa i krzaczyska , które wyrosły ,przez ostatnie lata .Amfiteatr nic nie przeszkadza , było by to wspaniałe miejsce na lato teatralne , a także na koncerty i występy kabaretowe .Lepsze to niż hala Osir albo rynek starego miasta . Szkoda że władze nie potrafią wpłynąć na tą pania w sprawie tak ważnej decyzji . Widocznie jej zdanie , jest swięte, bo magistrat coś szybko odstąpił od projektu , pomimo tys zł wydanych na projekt .[/quote] Czym tu się bulwersować, niech wyburzą ten bajzel i zrobią porzadek i tyle. Imprezy są na Rynku Wielkim to najlepsze miejsce.
lichy napisał:
Ta fotka Hetman Zamość jest niezła.
Co w niej niezłego, zwykły bohomas jakich pełno na mieście! [quote name='Gość' post='269080' date='20.04.2010, 17:09:29']Jak mozna wyciac tyle drzew...? Przeciez to skandal.
Jaki skandal? wytną część drzew i uporządkują teren, będzie ładnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie, to wy naprawdę o niczym nie wiecie? Po wyburzeniu za nasze pieniądze amfiteatru i wycięciu drzew teren ten przejmuje kościół. Czarnuchy planują tam prawdopodobnie utworzenie drogi krzyżowej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może warto zainteresować się pomysłami młodych architektów, którzy mają nowe pomysły ( znam przypadek pracy dyplomowej, której tematem był właśnie projekt modernizacji amfiteatru ). Wydaje mi się że szkoda takiego miejsca na skwery. Projekt wykonany w Krakowie nie uzyskał akceptacji konserwatorów zabytków, ale to nie znaczy, że inny projekt nie móglby takiej akceptacji uzyskać. Co to tylko jedna pracownia jest słuszna? Może tak ogłosić konkurs na koncepcję zagospodarowania tego miejsca zgodnie z wymogami konserwatorskimi? Nawiasem mówiąc amfiteatr to chyba żaden zabytek. W projekcie o którym piszę były uwzględnione wszystkie wymagania konserwatorskie, tzn. widok na stare miasto i bramę a jednocześnie była okreslona funkcja obiektu na cele kulturalne. Może warto byłoby wrócic do tematu i poddać go pod dyskusję. Chyba mieszkańcy też powinni mieć coś do powiedzenia? Szkoda, że nikt ich nie pyta o zdanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Amfiteatr został wybudowany w czynie społecznym. Co miało być zniszczone, zniszczono. Gdzie wtedy byli konserwatorzy zabytków?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Martwi mnie ta planowana WYCINKA DRZEW
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gin Masz racje , rynek to najlepsze miejsce na wszelkie imprezy .Jeszcze wysadzmy stadion hetmana żeby był widok na park , wszak stary rynek ma idealne wymiary na boisko piłkarskie .Rozumiem że siedzenie na składanych krzesełkach na jednakowym poziomie wysokości , oraz przebieranie się artystów pod i za schodami ratuszowymi to standardy europejskie. Szkoda że Grecy nie urządzali teatru na Forum ,tylko męczyli się ze skałą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale klamka już zapadła. Amfiteatr aut. Nikt się już pytać nikogo nie będzie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szkoda
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: