Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo szkoda, szkoła która wydała ludzi znaczących w społeczeństwie nie tylko lokalnym, ale i całym kraju! Spotykamy się w sobotę, dzień radosny ze spotkania, ale w sercu żal,koniec edukacji. Nie jest to niczyją winą, że szkoła kończy swoją działakność, niż demograficzny, zbyt mały popyt na wykształcenie rolnicze, i ta odległość od miasta - to nie są atuty sprzyjające rozwojowi a wręcz przeciwnie. Byłam uczennicą tej szkoły w latach 1976-79 i bardzo sentymentalnie podchodzę do tematu. Już w czasie mojej kadencji członka zarządu powiatu przymierzano się do likwidacji szkoły, ale jakoś jeszcze dało się przetrzymać. Dziś pozostają budynki i wspomnienia, miłe wspomnienia. Do zobaczenia w sobotę! Pozdrawiam wszystkich absolwentów. Barbara Pogódz (Sochan)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
In ancient China nike pas cher Grain in Ear is divided into three climate chaussures nike pas cher because of the induction to the emergence of yin stop a tweet
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: