Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZŁODZIEJKA WIERSZY POETÓW ........Z TARNAWATKI

Utworzony przez 12345, 11 lipca 2013 r. o 19:43
Tak pisze o sobie :   Wyznanie złodziejki cudzych myśli Ja złodziejka, myśli wszelakiej, oświadczam: jestem kleptomanką i nic nie poradzę, że mi się czasami coś zajumać zdarza. Wyrzuty sumienia? Nie posiadam z żalem głębokim to mówię - bo mnie przyłapali. Oczekiwać skruchy, byłoby głupotą, dlatego upraszam was wszystkich ja kaari, zamilczcie w temacie - wszak milczenie złotem. Ja wiem, moje winy i na was spadają, co pod zaciszańskim, przebywacie dachem, przychodzą na portal, co chwila się żalą ofiary kradzieży, wstyd wam za mnie ale. Ja natury swojej zmienić, już nie mogę, jestem przecież chora na ciężką chorobę, do tego bezczelna, złośliwsza niż trolle, poza tym kochani - wszystkich was pier***ę. A przepraszam jak nie było, tak i nie będzie:(   To tylko jedna wypowiedź tej pani, której dane personalne są znane .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wiersze komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pisze o sobie :   Wyznanie złodziejki cudzych myśli Ja złodziejka, myśli wszelakiej, oświadczam: jestem kleptomanką i nic nie poradzę, że mi się czasami coś zajumać zdarza. Wyrzuty sumienia? Nie posiadam z żalem głębokim to mówię - bo mnie przyłapali. Oczekiwać skruchy, byłoby głupotą, dlatego upraszam was wszystkich ja kaari, zamilczcie w temacie - wszak milczenie złotem. Ja wiem, moje winy i na was spadają, co pod zaciszańskim, przebywacie dachem, przychodzą na portal, co chwila się żalą ofiary kradzieży, wstyd wam za mnie ale. Ja natury swojej zmienić, już nie mogę, jestem przecież chora na ciężką chorobę, do tego bezczelna, złośliwsza niż trolle, poza tym kochani - wszystkich was pier***ę. A przepraszam jak nie było, tak i nie będzie:(   To tylko jedna wypowiedź tej pani, której dane personalne są znane .
Co ty tam chrzanisz? Mów jaśniej, bo nie kumamy o kogo chodzi i co ci leży na wątrobie. Prosimy o dane szczegółowe, a nie pitolenie półsłówkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAPA CIAŁA   Uwielbiam włosy twoje Lubię błękit oczu Całuśne usta wołające o jeszcze ... Muskam podbródki Szukające wódki Chwytam za uszy gdy stoję ... Bardzo się boję Przytulić piersi Skręcać pokrętła namiętnie ... Dotykać brzuszka Usypiać kluska Falować nastroje w galopie ... Masować uda Ściskać kolanka Zgryzać kosteczki w ukropie ... Przeleciałam twoje ciało!   ____________ Aniele!     Napisała elMuz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
             Meine, kleine liebe Kaśka                Ja do Ciebie schreibe list
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...