Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrujnował ich bankowy kredyt

Utworzony przez bidak, 28 października 2009 r. o 23:42 Powrót do artykułu
Cos trzeba z tymi bandziorami z bankow zrobic. Polskie procenty to koszmar. Tu trzeba uzyc slow: terrorysci, chamy, cholota, bandziory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w niefrasobliwość bankierów ani w niekompetencję w sytuacji gdy : przychodzi głupi ( bez kamery w długopisie ) klient do banku i pyta o odnowienie kredytu co robi zwykle gdy kredyt się kończy. Pracownica banku specjalista ds.kredytów informuje, że nie wygenerowała się oferta ale...bardzo serdecznie wciska kartę kredytową, która jest tym samym co kredyt jak pani informuje. Zaraz na dowodzik jak kredycik szybciutko w 10 minutek wydajemy kartę i wypłaca pan sobie z niej pieniążki w bankomaciku fiku miku a potem płaci pan kwotę minimalną jak ratę i tiutiu proszę podpisać 10 cio stronnicową umowę rachu ciachu. Idzie naiwniak do bankomatu wypłaca a już za pięć dni dzwoni już mniej miły gnojek i drze ryja z miejsca : do 10 godziny jutro czeka na wpłate ! Podjąłes szanowny frajerze 1900 PLN z karty ( 2500 limitu ) a mogles tylko 1300 ! Płacisz mi tu zaraz nadwyżkę i ileś SET kary. Idzie naiwniak do pani specjalistki i pyta : dlaczego ach dlaczego nie wiadomo nic o tym ? Pani uśmiecha się z przekąsem mówiąc, że nigdy nic frajerowi takiego nie mówiła, że oto może sobie wypłacić. Co ja biedny zrobię pyta wierzący ? Nie wiem wrecz śmiejąc się odpowiada paniusia. Fakt ! Dodam tylko,że najgorszym rodzajm kłamstwa jest przemilczenie gdyż zawsze jest z premedytacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz też tu: http://dobra-karta-kredytowa.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...