Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żurawlów: Po 400 dniach blokady Chevron wraca do domu

Utworzony przez Pionier Iwan, 7 lipca 2014 r. o 14:59 Powrót do artykułu
Na zamojszczyźnie żyje bogate chłopstwo. Im bieda nie grozi i wysokie ceny za gaz, energię są drobnostką.
A co Ty biedaku, myślisz, że Amerykanie dadzą Ci gaz za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo mieszkańcy, SPASIBA! A teraz możecie - wraz z resztą Polski - kupować ekologiczny gaz wprost z mateczki rosjii i dalej żyć na swoim zadupiu
Oj Iwan, za to czysta woda będzie, a ty siuśki destylowane będziesz pił. Kup sobie kuchnie elektryczną, zamontuj pompę cieplną, albo kominek. Gaz to narzędzie manipulacji takich prymitywów ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech to będzie przykład jak trzeba działać, brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później żala się ze pracy nie ma. Ale co tam kasę od przyjaciół z Rosji wzięli za blokady i rozwoj zamojszczyzny mają w dupie. Żal. Ciemnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z łupkami to chory i zdziwaczały pomysł .Do okoła aż się roi od rurociągów i każdy postępowy kraj wybiera taką formę zaopatrzenia w niezbędny produkt .Łupki to ewidentna degradacja środowiska i wątpliwe korzyści i tylko kraje z trzeciego świata doswiadczają takie prezenty od watpliwie wysoko cywilizowanych krajow ,którym wciska sie różne szkodliwe technologie w ramach cywilizacyjnego postępu a jedynie służą do budowania wielkich i jednostkowych fortun .Chwała tej niewielkiej grupce bochaterów , którzy maja świadomość zagrożeń ,nieodpowiedzialnych decyzji i niszczenia polskiego środowiska .Amen .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później żala się ze pracy nie ma. Ale co tam kasę od przyjaciół z Rosji wzięli za blokady i rozwoj zamojszczyzny mają w du***. Żal. Ciemnoty
Człowiek potrzebuje jedzenia, czystej wody i czystego powietrza. Gazem się nie napijemy, gaz może być zastąpiony czymkolwiek innym, nie ma tu miejsca na wyliczanie. A Ty stanąłeś we własnym rozwoju, i to co mówisz to trachę rasistowskie. Zamojszczyzna ma swoje piękno, a twój rozwój by ją tylko zniszczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie obalane bzdury z Gaslandu znajdują niestety odbiorców z papką zamiast mózgu...   Ciekawe czy już wytrzeźwieli w Ambasadzie Rosji, mieli wczoraj okazję do picia    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajcie miedzy wierszami, nie informowali wojta bo I tak wroca, kwestia czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z łupkami to chory i zdziwaczały pomysł .Do okoła aż się roi od rurociągów i każdy postępowy kraj wybiera taką formę zaopatrzenia w niezbędny produkt .Łupki to ewidentna degradacja środowiska i wątpliwe korzyści i tylko kraje z trzeciego świata doswiadczają takie prezenty od watpliwie wysoko cywilizowanych krajow ,którym wciska sie różne szkodliwe technologie w ramach cywilizacyjnego postępu a jedynie służą do budowania wielkich i jednostkowych fortun .Chwała tej niewielkiej grupce bochaterów , którzy maja świadomość zagrożeń ,nieodpowiedzialnych decyzji i niszczenia polskiego środowiska .Amen .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście ludzie nie powiem jacy... brak mi słów do Was... ochorny środowiska Wam się nagle zachciało, bo zagrożenie dla pól i zwierząt, a jak ku*wa śmieci wieczorami palicie!? folie, butelki plastikowe, stare ubrania to jest ok?! Hipokryci!!! prace byście mieli, region znany by był, zarobilibyście, a oni nie, bo środowisko! najpierw na swoje podwórka zajrzyjcie, na palenie w piecach C.o. czym się da, na nie segregowanie śmieci, bo założe sie ze co 3 z Was nawet pojemnika nie wystawia. Po za tym ropa sie kończy i za kilka lat będziecie na koniach albo rowerach jeździć, bo nie będzie co wlać do samochodu/traktoru. Mam nadzieję, że to tylko zagrywka Chevronu i że wrócą, a Wy pójdziecie po rozum do głowy. Obrońcy środowiska... tfu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście ludzie nie powiem jacy... brak mi słów do Was... ochorny środowiska Wam się nagle zachciało, bo zagrożenie dla pól i zwierząt, a jak ku*wa śmieci wieczorami palicie!? folie, butelki plastikowe, stare ubrania to jest ok?! Hipokryci!!! prace byście mieli, region znany by był, zarobilibyście, a oni nie, bo środowisko! najpierw na swoje podwórka zajrzyjcie, na palenie w piecach C.o. czym się da, na nie segregowanie śmieci, bo założe sie ze co 3 z Was nawet pojemnika nie wystawia. Po za tym ropa sie kończy i za kilka lat będziecie na koniach albo rowerach jeździć, bo nie będzie co wlać do samochodu/traktoru. Mam nadzieję, że to tylko zagrywka Chevronu i że wrócą, a Wy pójdziecie po rozum do głowy. Obrońcy środowiska... tfu!!!
    Tez tak myślałem do póki nie zatrudnili mnie na stanowisku ochroniarza w Żurawlowie. Pracowałem 8 mcy. Przez ten czas zarobiłem łącznie 1600 zł, czyli po 200 na miesiąc. Szał z tą pracą :) Pracowałem na 1/8 etatu. Ale skoro was zwolenników wydobycia gazu przekonuje praca za 200 zł miesięcznie, wasz wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez tak myślałem do póki nie zatrudnili mnie na stanowisku ochroniarza w Żurawlowie. Pracowałem 8 mcy. Przez ten czas zarobiłem łącznie 1600 zł, czyli po 200 na miesiąc. Szał z tą pracą :) Pracowałem na 1/8 etatu. Ale skoro was zwolenników wydobycia gazu przekonuje praca za 200 zł miesięcznie, wasz wybór.
a jaki miałeś wymiar godzin w tej pracy? zakładam, że znaleźli się tacy co zazdrościli Ci tych 200 zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne, że paru (zmanipulowanych przez zielonych) rolników może zatrzymać inwestycję, z której skorzystałby cały kraj. Powinniśmy wspierać te sektor, a tymczasem rzucamy kłody pod nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...