Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwierzyniec: 48-latek skazany za gwałt butelką

Utworzony przez Aneczka89, 27 kwietnia 2011 r. o 18:09 Powrót do artykułu
3 i pół roku za taki brutalny gwałt???? strach będzie wychodzić na ulicę, bo tacy zboczeńcy będą krążyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bójcie się 3 i 6 wystarczy za gwałt on w pace zycia nie ma. tylko szkoda ze w naszych więzieniach się izoluje ludzi a nie resocjalizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wyrok to skandal! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wcale nie była butelka po wódce tylko po winie mszalnym.A zboka rozpoznano po koloratce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h napisał:
nie bójcie się 3 i 6 wystarczy za gwałt on w pace zycia nie ma. tylko szkoda ze w naszych więzieniach się izoluje ludzi a nie resocjalizuje.
O jakiej Ty resocjalizacji dla tego chwasta piszesz? Najlepsza resocjalizacja to tez butelka w d...e i niechby nosil ja przez 3,6 a spanie na siedzaco i az mu sama zgnije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Białorusi w więzieniu jest jedna prycza na 3 osadzonych, mają całą dobę żeby się wyspać. nasze państwo sięga dna- pozwala by byle szczyl pluł na mundur swojego przedstawiciela niemal bezkarnie. czekam kiedy usłyszę że zniesiono obowiązek niekaralności dla funkcjonariuszy, bo kto zechce nim być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko za oko, ząb za ząb- nie dość że paka to bym zaleciła również wsadzić w d*pe butelke zwyrodnialcowi. To zwierze nie człowiek!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na 3 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności skazał sąd 48-letniego Jana G. za wykorzystanie seksualne napotkanej kobiety. Śledczy oskarżyli go o doprowadzenie podstępem pokrzywdzonej do obcowania płciowego, ale Sąd zmienił kwalifikację prawną czynu z gwałtu (do 12 lat więzienia) na doprowadzenie do "poddania się innej czynności seksualnej" (do 8 lat więzienia)" 12 lat groziło ... 8 lat groziło ... Suma sumarum wyszło ledwo 3 i pół roku, więc po odsiedzeniu 21-miesięcy (połowa kary) wyjdzie za "dobre sprawowanie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał 3 lata ponieważ była to butelka o pojemności zaledwie 0,2l czyli europejka. Krew była na butelce bo kobieta tego dnia miała comiesięczną przypadłość. Uważam że to sprawiedliwy wyrok, 3lata to kupę czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego wiezienia wyjdzie bedie wkurzony bardziej ze go podala i bedzie ja straszyl itd. matko ludzie ida do wiezienie nie wiem po co jakas kara i koniec z nim a nie wwiec]zienie wyjdze po np.10 latach i nic mu po tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi proszę BO NIE ROZUMUIEM CO KIEROWAŁO SĘDZIĄ? Dlaczego zmienił kwalifikacje czynu z gwałtu (12 lat) na "inne" (8lat)???? Oto, dlaczego w Polsce jest źle - Bo chroni się BANDZIORÓW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
i co z tego wiezienia wyjdzie bedie wkurzony bardziej ze go podala i bedzie ja straszyl itd. matko ludzie ida do wiezienie nie wiem po co jakas kara i koniec z nim a nie wwiec]zienie wyjdze po np.10 latach i nic mu po tym
Jak czytam takie brednie to aż mnie krew zalewa, jak można coś takiego napisać!!??? Ludzie... Zdaniem tego idioty, który to napisał co wyżej cytuję - kara za GWAŁT w tym przypadku zależeć winna od pojemności butelki, którą gwałtu dokonano. Matko Boska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Dostał 3 lata ponieważ była to butelka o pojemności zaledwie 0,2l czyli europejka. Krew była na butelce bo kobieta tego dnia miała comiesięczną przypadłość. Uważam że to sprawiedliwy wyrok, 3lata to kupę czasu.
Do mojej wcześniejszej wypowiedzi - chodzi o ten cytat (coś mi źle wybrało).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A butelka na wolności ??!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajak miał na imię ten Butelka.Iczy przypadkiem nie on powinien beknąć?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko tyle kary? conajmniej z 10 toż to szaleniec wyjdzie i będzie robił to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...