Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwierzyniec: Jak zniechęcić skoczka do skakania?

Utworzony przez Stefan, 5 sierpnia 2013 r. o 11:13 Powrót do artykułu
A gdzie ci skoczkowie się rozbiegali ? Po okolicy ? Po krzakach ? Dziennik zatrudnia gimbazę do pisania atykułów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej zbudować basen o odpowiedniej głębokości z trampoliną? Najlepiej stosować same zakazy a nic dla ludzi nie robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba racja z tą gimbazą ponieważ ta budowa hydrologiczna to nie miech a mnich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debili  trzeba chronić nawet  wbrew ich woli , maja przecież rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlituj się Panie nad autorem tego "artykułu"... - po pierwsze primo - nie miech tylko, jeżeli już, to mnich stawowy, a właściwsze byłoby przepust z piętrzeniem; - po drugie primo - nie ma osoby w RPN o nazwisku Krupaniuk, natomiast Dyrektor Parku nazywa się Zdzisław STRUPIENIK. Kiedyś jak się czytało artykuł prasowy, to człowiek mógł ufać w rzetelność piszącego, ale dzisiaj to się trzeba dobrze gimnastykować, żeby pojąć o co chodzi autorowi i jaki był wogóle powód do pisania.... O ortografii oraz błędom stylu to nawet nie mam siły wspominać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlituj się Panie nad autorem tego "artykułu"... - po pierwsze primo - nie miech tylko, jeżeli już, to mnich stawowy, a właściwsze byłoby przepust z piętrzeniem; - po drugie primo - nie ma osoby w RPN o nazwisku Krupaniuk, natomiast Dyrektor Parku nazywa się Zdzisław STRUPIENIK. Kiedyś jak się czytało artykuł prasowy, to człowiek mógł ufać w rzetelność piszącego, ale dzisiaj to się trzeba dobrze gimnastykować, żeby pojąć o co chodzi autorowi i jaki był wogóle powód do pisania.... O ortografii oraz błędom stylu to nawet nie mam siły wspominać.
 
Zlituj się Panie nad autorem tego "artykułu"... - po pierwsze primo - nie miech tylko, jeżeli już, to mnich stawowy, a właściwsze byłoby przepust z piętrzeniem; - po drugie primo - nie ma osoby w RPN o nazwisku Krupaniuk, natomiast Dyrektor Parku nazywa się Zdzisław STRUPIENIK. Kiedyś jak się czytało artykuł prasowy, to człowiek mógł ufać w rzetelność piszącego, ale dzisiaj to się trzeba dobrze gimnastykować, żeby pojąć o co chodzi autorowi i jaki był wogóle powód do pisania.... O ortografii oraz błędom stylu to nawet nie mam siły wspominać.
  "O ortografii oraz błędom stylu..." i "wogóle "-ja też nie wspomne :P Pomijam już "po pierwsze primo,po drugie primo"-przyjmujac to jednak za żart :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...