Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia wygrała z Orlętami 3:1. Będzie trzech nowych?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Niby mecz kontrolny a cieszy wynik najbardziej walecznej drużyny Lubelszczyzny.Dobrze by się stał jak by został Sołdecki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia już wygrywa a Motor się lansuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia fajnie sie prezetuje , transfery na plus , w lidze bedzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół z Radzynia będzie grał w następnym sparringu z Lublinianką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Brawo trener brawo drużyna. Jak można zauważyć wszystko idzie w dobrym kierunku i tak należy trzymać. Super celowane transfery maja jakość, chlopaki niech pokażą prawdziwe wejście smoka jak w poprzedniej rundzie bo myślę że stać ich na wyrównana walkę z KSZO, Resovia, Garbarnia czy Stalą. Do boju Avia niech was honor i wola walki niesie do każdego zwycięstwa. A my kibice chcemy takiej drużyny. Avia była, jest i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkoncu normalny prezes jest! to i jest dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w lidze będzie lanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze piec meczy w lidze pokaze o co Avia bedzie walczyc, ale raczej bedzie bardzo dobrze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory prawie zawsze w rundzie jesiennej Avia była wysoko w tabeli a na wiosnę prawie same porażki. Pozdrawiam, LSW24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku oczym ty piszesz? jesienna runda avii szła jak po grudzie. utrzymanie czy środek tabeli zapewniała sobie meczami wiosennymi. po jesiennych meczach straty były duże,  że na koniec rozgrywek dawali radę w***yć na 6-8 miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie zgadzam sie z toba to raczej wiosna w wykonaniu Avii jest lepsza , a teraz gdy sie powaznie wzmocnili....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wiosna była lepsza w wykonaniu AVII.Wystarczy przeanalizować wiosnę 2016.Bez hurra optymizmu,ale są podstawy do tego że będzie dobrze na wiosnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale słuchaj z kim wy dyskutujecie, towarzystwo związane z świdnicką opozycją czyli ŚWS, LSW24 będą teraz trzymać kciuki za każdą porażkę Avii bo przyczepią się do wszystkiego co robi miasto. Towarzystwo które chciało ratować klub 6 tysiącami złotych i w zasadzie mieli na Avie wywalone teraz będzie krytykować wszystko. Całe szczęście środowisko skupione wokół świdnickiej piłki, piłkarze, trenerzy a przede wszystkim kibice dają pełne poparcie MKS i trzymają mocno kciuki za klub i za jego lepszą przyszłość. PozdrAviam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy państwo kibicom i ludziom związanymi z klubem z piłkarzami zależy na tym by Avia  wkoncu zyskała i podnosiła swoją jakość a wszystkim oponetom przy najbliższych wyborach podziękujęmy za destabilizacje nie tylko miasta ale i Avii wkoncu nasz kochany klub mający kibiców i ich rodziny zaglosujemy za ludźmi którzy wesprza nasza kochana drużynę. Dla przypomnienia dla tych którzy będą sabotowac dzialania władz Avii Świdnik przypomnę że jest to około 1000 głosów które mogą przesadzić o ich porażce. I wszystko w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ten wpis właśnie mnie się podoba, jak wcześniej miałem gdzieś układ sił politycznych w mieście i kto co robi tak ŚWS przekreśliło sobie u mnie jakiekolwiek poparcie właśnie za podejście do klubu w najgorszym momencie od kilkunastu lat. Państwo pokazali że nadają się tylko do krytykowania i propagandy w internecie a jeśli chodzi o pomoc to niestety wszyscy inni tylko nie oni. Ode mnie czerwona kartka i od Avii państwo z ŚWS trzy kroki w bok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyboru jest ŚWS albo rodzina, kolesie i inni Misiewicze oraz PiS - wybór jest prosty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem prosto dla mnie podkreślam dla mnie za podejście do Avii i jej problemów ŚWS nie istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzuć to w cholerę, albo zmniejsz dawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uspokójcie się z tymi wyborami. Wybory będą jak za komuny albo wcale wyborów nie będzie. Kaczyński chce rządzić na każdym szczebelku władzy i władzy nie odda. A jak w końcu umrze (Stalin, Hitler, Fidel, Caucescu, Kadafi, Husajn też w końcu umarli) to jego sługusy pobiją się o władzę ale jej nie oddadzą. Zapamiętajcie bo za 30 lat to ciągle będzie aktualne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...