Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogdanka nadal będzie sponsorować Górnika. Umowa podpisana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2016 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Szkoda że Motor tzn.Spartakus nie może zagrać u siebie z Widzewem było by można popatrzeć jak chłopcy z Szarowoli uciekają przez pół miasta! he he he cała Polska się z was śmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo chłopcy z Szarowoli i banda z Lublina to jest jedna wielka rodzina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha hej chłopcy od Spartakusa co wy wiecie o Szarowoli!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci wakacje mają to napinka na internecie wzrosła o 100% :) Smutne jest to, że nie mają innego życia niż te wirtualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni połączyć Motor z Górnikiem. Bez sensu dwa kluby na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lublin to nie wiocha tylko ze największa na wschodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piłkarze żółtkami na mecze będą dojezdzac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę  że prezes kopalni pan Szalaga kłamie i oszkuje mieszkańców regionu  cięzkiej pracy  jak i mieszkańców którzy się indyfikują z regionem Lubelskim .Panie SZALAGa jak to jest że pan kosztem Kopalni Sponsoruje kulture  w Poznaniu i Wielkopollsce ,pan  delikatnie mija się z prawdą robi pan wszystko aby zniszcyć stopniowo Lubelską piłke .Jeżeli jest pan uczciwy to jak katolik życzę panu zdrowia jak również sobie jeżeli nie to reszte pan sobie dopisz .Panie Szalaga warto być uczciwy w stosunku do regionu ,gdzie paraca igra z życiem zdrowiem -NIC W ZAMIAN???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli Pan Szalaga przykręca Górnikowi kurek z kasą i jeżeli Łęcznianie w tym sezonie jakimś cudem utrzymają się w ekstraklasie jak Amen w pacierzu to następnym razem da jeszcze mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli was ten Motor, i dobrze ma boleć. W Lublinie TYLKO MOTOR !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki Motor koleżko, przecież to przefarbowany Spartakus Szarowola, tego już nigdy się nie pozbędziecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na kazdym meczu w Lecznej w ex. Wczesnij także. Gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie gra Gornika w Lublinie ! Żaden patalajtek z jakiej tam enei nie zmusi prawdziwych kibicow do tulaczki . jestem kibicem Gornika od ponad 30 lat, nikt mi nie wmowi ze to dobra decyzja. To działania na krótką metę i poczatek konca klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...